14 разів Полтавщина відмовилася приймати львівське сміття

ПОЛТАВА
21.06.2017, 11:15
14 разів Полтавщина відмовилася приймати львівське сміття

Львівська міськрада опублікувала листи-відмови від усіх областей, до яких зверталася з проханням розмістити сміттєві відходи на своїх звалищах.

Міська влада Львова отримала 14 відмов від таких міст, як: Гадяч, Глобине, Горішні Плавні, Заводське, Карлівка, Кобеляки, Кременчук, Лохвиця, Миргород, Пирятин та Полтава.

Загалом, мерія міста Лева відправила близько 500 запитів до різних міст України. 229 відмовили, 257 – проігнорували.

Усі листи-відповіді від міст, куди зверталася міськрада Львова, можна переглянути тут.

Нагадаємо, що проблеми зі сміттям у Львова почалися рік тому, коли на львівському сміттєзвалищі у селі Великі Грибовичі сталася пожежа. Через це вивозити тверді побутові відходи на той полігон заборонили. Тоді львівське сміття почали «підкидати» у різні області. Полтавщині – не виняток. Сміття львівського походження знаходили у кількох місцях регіону.

Віктор Карпенко

Читайте також:
У приміщенні Зіньківської міської ради відбулося засідання орґанізаційного комітету з питань проведення медового ярмарку.
вчора, 13:17
У Глобинській міській раді відбулася зустріч чиновників із керівниками підприємств щодо важливості щеплення проти коронавірусу.
вчора, 12:05
На автошляху реґіонального значення Р-42 "Лубни-Опішня" пронеслася негода у вигляді сильного поривчастого вітру і короткочасного дощу.
вчора, 10:23
Залишаючи мінімум сміття після себе на горі Пивиха, туристи зберігають недоторканою природу даної перлини Полтавщини.
02 серпня, 12:53
Мешканцям Полтавської області пропонується покращити власні житлові умови, взявши участь у державній проґрамі "Власний дім".
31 липня, 10:12