14 разів Полтавщина відмовилася приймати львівське сміття

ПОЛТАВА
21.06.2017, 11:15
14 разів Полтавщина відмовилася приймати львівське сміття

Львівська міськрада опублікувала листи-відмови від усіх областей, до яких зверталася з проханням розмістити сміттєві відходи на своїх звалищах.

Міська влада Львова отримала 14 відмов від таких міст, як: Гадяч, Глобине, Горішні Плавні, Заводське, Карлівка, Кобеляки, Кременчук, Лохвиця, Миргород, Пирятин та Полтава.

Загалом, мерія міста Лева відправила близько 500 запитів до різних міст України. 229 відмовили, 257 – проігнорували.

Усі листи-відповіді від міст, куди зверталася міськрада Львова, можна переглянути тут.

Нагадаємо, що проблеми зі сміттям у Львова почалися рік тому, коли на львівському сміттєзвалищі у селі Великі Грибовичі сталася пожежа. Через це вивозити тверді побутові відходи на той полігон заборонили. Тоді львівське сміття почали «підкидати» у різні області. Полтавщині – не виняток. Сміття львівського походження знаходили у кількох місцях регіону.

Віктор Карпенко

Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56