15 тисяч естонських військовослужбовців приведені у повну бойову готовність

СВІТ
15 травня, 19:23
15 тисяч естонських військовослужбовців приведені у повну бойову готовність
Фото: Ekspress Meedia

Російська воєнна агресія проти України змусила переглянути поточну безпеку східного флангу Північноатлантичного альянсу.

Саме тому 15 тисяч естонських вояків разом із союзниками проведуть 3-тижневі маневри "Siil-2022" у прикордонній із московією зоні.

Відповідний анонс військових навчань оприлюднила пресслужба на сайті Сил оборони Естонської республіки, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Розпочнуться масштабні маневри з використанням десятків одиниць бронетехніки та авіації у понеділок, 16 травня, а завершаться – 3 червня.

«Головна мета "Siil-2022" – перевірка боєготовності нашої армії та можливість наших союзників по НАТО реагування на сценарії загроз у міжнародних рамках. Основні маневри підрозділів проходитимуть у Південній і Південно-Східній Естонії, бойові стрільби – на нашому центральному полігоні. Вже зараз на острові Сааремаа розміщені морські піхотинці США та естонські резервісти, які спільно проводитимуть бойові вильоти над Балтійським морем і Фінською затокою. У містах, де розквартировані бійці, також планується перевірка систем реагування цивільної оборони», – прокоментували військові навчання у пресслужбі Сил оборони Естонії.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що Велика Британія готова підтримати країни, які захочуть передати Україні бойові літаки.

Читайте також:
Світ
Цьогорічний саміт Північноатлантичного альянсу у Мадриді продемонструє готовність країн-учасниць відповідати на нові загрози й виклики.
вчора, 22:07
Опінії
Ворога потрібно рішуче поборювати, а не вибудовувати з ним компроміси
24 червня, 15:17
Війна
Суд відмовив в арешті активів групи VS Energy, пов'язаної із заступником голови Держдуми РФ Олександром Бабаковим та його партнерами
24 червня, 14:55
Кримінал
Відомого у країнах Балтії публіциста і проросійського політичного діяча Владіміра Ліндермана затримали у власній оселі на околиці Риґи.
23 червня, 18:09
Світ
Агресивні дії кремлівського бункерного щура в Україні спонукали європейських політиків відновити дебати щодо власної "ядерної парасольки".
22 червня, 17:09
Світ
Гельсінський університет призупинив багаторічну співпрацю з Інститутом Конфуція у зв'язку із загрозою для національної безпеки.
19 червня, 07:34