3000 грн – мінімальний курс свободи для маріупольців

КРИМІНАЛ
24.08.2022, 20:54
3000 грн – мінімальний курс свободи для маріупольців
Фото: Mariupol Now

Росіяни та їхні маріонетки з терористичного угруповання "ДНР" здійснюють шалений тиск на тих, хто лишився у зруйнованому Маріуполі.

Такі відомості оприлюднила пресслужба на офіційному публічному Telegram-каналі міської ради незламної перлини Приазов'я, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що у тимчасово окупованому Маріуполі мирні мешканці, особливо з грошима, представляють особливий інтерес для чужинців в одностроях силових структур.

«Маріупольці обурені роботою так званої "поліції ДНР". Її банд-представники грабують водіїв, вимагають гроші, погрожують конфіскувати автівку та відправити у підвал комендатури. І все це з автоматом у руках, який демонстративно перезаряджають. Схема наступна: шукають водіїв без пасажирів, далі підрізають авто, забирають документи (паспорт, права, техпаспорт) і кажуть, що водій порушив правила і створив аварійну ситуацію. На всі заперечення відповідають погрозами», – повідомили у міськраді.

Окремо уточнюється, що нині курс свободи для жителів зруйнованого загарбниками Маріуполя становить не менш як 3000 гривень або ж 5000 рублів: заплатив – відпускають, записавши номер авто та дані водія; а ні – чекай на прихід "денеерівців".

Натомість, як раніше писав "Останній Бастіон", російські окупаційно-терористичні сили руками колаборантів і сепаратистів цілеспрямовано зачищають Схід України від корінного населення.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Показове судилище у дусі сталінського СССР відбулося напередодні на Донеччині. Захисникам України винесено обвинувачувальні вироки.
09 лютого, 12:36
Політика
Як відомо, лише у борні волелюбний нарід еволюціонує у націю. Нині, крім українців, на цей шлях стає і корінне тюркське населення Уралу.
28 січня, 07:50
Війна
У південних областях сили ППО працювали майже 11 годин
01 січня, 10:28
Світ
Проігнорувавши дані іноземних розвідок про напад ХАМАС 7 жовтня сіоністи взялися за відому їм практику. Брехати, брехати і ще раз брехати.
07.12.2023, 19:41
Війна
Молоду жінку на ім'я Яна Суворова вже продемонстрували російські пропагандисти. Чи катували українку окупанти — наразі невідомо.
02.11.2023, 15:31