3000 грн – мінімальний курс свободи для маріупольців

КРИМІНАЛ
24.08.2022, 20:54
3000 грн – мінімальний курс свободи для маріупольців
Фото: Mariupol Now

Росіяни та їхні маріонетки з терористичного угруповання "ДНР" здійснюють шалений тиск на тих, хто лишився у зруйнованому Маріуполі.

Такі відомості оприлюднила пресслужба на офіційному публічному Telegram-каналі міської ради незламної перлини Приазов'я, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що у тимчасово окупованому Маріуполі мирні мешканці, особливо з грошима, представляють особливий інтерес для чужинців в одностроях силових структур.

«Маріупольці обурені роботою так званої "поліції ДНР". Її банд-представники грабують водіїв, вимагають гроші, погрожують конфіскувати автівку та відправити у підвал комендатури. І все це з автоматом у руках, який демонстративно перезаряджають. Схема наступна: шукають водіїв без пасажирів, далі підрізають авто, забирають документи (паспорт, права, техпаспорт) і кажуть, що водій порушив правила і створив аварійну ситуацію. На всі заперечення відповідають погрозами», – повідомили у міськраді.

Окремо уточнюється, що нині курс свободи для жителів зруйнованого загарбниками Маріуполя становить не менш як 3000 гривень або ж 5000 рублів: заплатив – відпускають, записавши номер авто та дані водія; а ні – чекай на прихід "денеерівців".

Натомість, як раніше писав "Останній Бастіон", російські окупаційно-терористичні сили руками колаборантів і сепаратистів цілеспрямовано зачищають Схід України від корінного населення.

Читайте також:
Війна
У Дніпрі влучили у багатоповерхівку, під завалами люди
14 січня, 16:36
Війна
На тимчасово окупованих російськими загарбниками й терористами територіях України зріс рівень репресій і геноцидного терору.
13 січня, 16:58
Війна
росіяни намагатимуться вдарити по енергетичній інфраструктурі України
09 січня, 16:13
Війна
У звіті також стверджується, що москва в односторонньому порядку замінила українські телефонні коди
07 січня, 11:58
Світ
Тим часом силовики Держави Ізраїль на догоду сіоністам продовжують терор, безпідставно стріляючи у цивільних палестинців.
03 січня, 14:31