Чоловіків Луганщини – на смерть, а жінок – у шахти

ВІЙНА
23.08.2022, 09:27
Чоловіків Луганщини – на смерть, а жінок – у шахти
Фото: Google

Російські окупаційно-терористичні сили руками колаборантів і сепаратистів цілеспрямовано зачищають Схід України від корінного населення.

Про це у прямому етері на загальнонаціональному марафоні заявив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, примусова мобілізація терористами угруповання "ЛНР" набуло ознак сталінської практики, коли "жінки ще народять" для потреб фронту багато "гарматного м'яса".

«Окупанти скасували медичні огляди, забирають чоловіків навіть при наявності "броні", сусідам пропонують кошти за інформацію про місце знаходження тих, хто ухиляється або переховується. Далі – більше: росіяни затримують дітей і чекають появи батьків чи родичів, щоб їх мобілізувати. Також ми фіксуємо велику хвилю небажання чоловіків із так званої "ЛНР" воювати за так звану "ДНР". Для них це страх перед власною загибеллю ні за що», – зазначив Сергій Гайдай.

Керівник Луганської ОВА додав, що єдина можливість для чоловіків уникнути примусового потрапляння на фронт є хабар, який обраховується десятками тисяч рублів, а краще доларів, оскільки тоді вряди-годи точно ніхто не чіпатиме.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що загарбані російськими терористичними військами українські міста і села стали ареною для набуття політичного капіталу окремих маргіналів.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Від мобілізації також звільнять родичів інвалідів I-II групи – нардеп Костенко
вчора, 11:19
Війна
Подих війни значно ліпше відчувається тільки на передовій. Там щодня наші захисники відбивають смертельні обійми здичавілих москвинів.
16 лютого, 14:52
Полтава
Серед боягузів — обранець VII скликання Юрій Акіменко. Чоловік не з'явився тричі на засіданні, де роздавали повістки та звіряли відомості.
13 лютого, 06:04
Політика
Соціальна нерівність підвела риску під існуванням царської та совєцької імперій. Подібне станеться з Україною, якщо не зупинити людоловство.
09 лютого, 08:27
Політика
Нардеп заявив, що чоловіки, які не готові воювати, мають «шукати собі іншу країну»
06 лютого, 10:35
Опінії
Той хто протягнув в закон про мобілізацію відмову від строкової служби — або корисний ідіот, або напряму працює на рф.
31 січня, 15:45