4 частини тероборони формують на Полтавщині

ПОЛТАВА
10.12.2021, 13:35
4 частини тероборони формують на Полтавщині

З 1 січня 2022 року у Полтаві, Кременчуці, Лубнах і Миргороді базуватимуться військові частини Територіальної оборони.

Про це інформаційній аґенції "Останній Бастіон" повідомили у пресслужбі обласного Центру комплектування та соціальної підтримки.

Зазначається, що розгорнути частини планується не пізніше 15 січня відповідно до ухваленого Верховною Радою Закону України "Про основи національного спротиву".

«Офіцери запасу Полтавщини, які мають досвід військової служби, зможуть проходити службу за місцем проживання; таку ж змогу матимуть не лише офіцери. До підрозділів територіальної оборони на старшинські, сержантські та солдатські посади запрошуються військовозобов'язані та резервісти навіть без досвіду військової служби», – прокоментували у пресслужбі Полтавського обласного ТЦК і СП.

При цьому додається, що для підписання контракту на проходження дійсної військової служби в підрозділі Територіальної оборони потрібно звернутися до відповідного регіонального Центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Гадячі молодь активно навчається зустрічати окупантів зі зброєю у руках.

Читайте також:
Війна
Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!
06 травня, 15:27
Світ
Колишній Верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил Північноатлантичного альянсу в Європі вимагає рішучішої підтримки України.
25 квітня, 11:28
Війна
Бійці Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського 47 діб стримують російську необільшовицьку навалу.
11 квітня, 08:42
Війна
На Таврійському напрямку вимальовуються перші ознаки оточення великих з'єднань російських окупаційно-терористичних підрозділів.
06 квітня, 18:48
Світ
678 підданих Шведського королівства поповнили лави Іноземного легіону у складі Збройних Сил України задля поборення російської навали.
04 квітня, 17:10