4 частини тероборони формують на Полтавщині

ПОЛТАВА
10.12.2021, 13:35
4 частини тероборони формують на Полтавщині

З 1 січня 2022 року у Полтаві, Кременчуці, Лубнах і Миргороді базуватимуться військові частини Територіальної оборони.

Про це інформаційній аґенції "Останній Бастіон" повідомили у пресслужбі обласного Центру комплектування та соціальної підтримки.

Зазначається, що розгорнути частини планується не пізніше 15 січня відповідно до ухваленого Верховною Радою Закону України "Про основи національного спротиву".

«Офіцери запасу Полтавщини, які мають досвід військової служби, зможуть проходити службу за місцем проживання; таку ж змогу матимуть не лише офіцери. До підрозділів територіальної оборони на старшинські, сержантські та солдатські посади запрошуються військовозобов'язані та резервісти навіть без досвіду військової служби», – прокоментували у пресслужбі Полтавського обласного ТЦК і СП.

При цьому додається, що для підписання контракту на проходження дійсної військової служби в підрозділі Територіальної оборони потрібно звернутися до відповідного регіонального Центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у Гадячі молодь активно навчається зустрічати окупантів зі зброєю у руках.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Який суд може припинити вакханалію беззаконня у 206 окремому батальйоні ТрО, який входить до складу 241 окремої бригади ТрО?
27 березня, 10:15
Опінії
Одного з кращих комбатів ЗСУ знімають з посади за інтерв'ю "Вашингтон пост", де він наголошує на покращенні підготовки мобілізованих солдат
16 березня, 19:32
Війна
Екзистенційна російсько-українська війна на виснаження триватиме до повного знищення живої сили супротивника. Тож або вони нас, або ми їх...
27 лютого, 18:23
Війна
Щодня полтавські авіатори виконують небезпечні та ризиковані бойові завдання безпосередньо на лінії фронту, ліквідуючи окупантів.
07 лютого, 18:12
Війна
Рік тому до складу Збройних Сил України, плече до плеча, згуртовані та незламні стали ті, хто нині нищить ворога на всій протяжності фронту.
01 січня, 17:37
Опінії
Навчити ще один мільйон військовослужбовців неможливо. Бо уже існуючий на папері мільйон толком ніхто не вчить!
08.12.2022, 13:33