Півтисячі юнаків з усієї Полтавщини поповнять лави українського війська

ПОЛТАВА
06.10.2021, 07:51
Півтисячі юнаків з усієї Полтавщини поповнять лави українського війська
Фото: Полтавський обласний ЦТК і СП

З 4 жовтня в Україні розпочалася загальнонаціональна осіння призовна кампанія.

Перші призовники вже прибули до місць проходження строкової служби, інформує пресслужба Полтавського обласного ТЦК і СП.

Упродовж наступних трьох місяців наш регіон спрямує 267 юнаків до лав Збройних Сил України, 20 – до Держспецтрансслужби, 65 – до Держприкордонслужби та 168 – до Національної гвардії України.

«Згідно з Указом Президента призовна кампанія триватиме до кінця грудня. На строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року призиваються ті громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову», — прокоментували ситуацію у пресслужбі Полтавського обласного ТЦК і СП.

Також зазначається, що перед виряджанням до війська на загальному збірному пункті Полтавщини кожному призовнику виплачуватиметься грошова допомога у розмірі 4540 гривень.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", резервісти Полтавської області готові дати гідну відсіч агресору.

Півтисячі юнаків з усієї Полтавщини поповнять лави українського війська_1
Читайте також:
Війна
Кращий спосіб, як сховатися від призову путіна — тікати до крижаного лісу.
23.01.2023, 15:43
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
08:09
Полтава
Аварійні дерева загрожують полтавцям: щоденні наслідки й роки бездіяльності.
вчора, 09:39
Полтава
Ремонт дитячого басейну в Полтаві розтягнули на роки та мільйони.
26 червня, 09:48
Полтава
Хабар у 1500 доларів: лікар МСЕК отримав штраф і заборону працювати.
24 червня, 16:47
Полтава
«Полтаватеплоенерго» судиться зі 80-річною бабусею, вимагаючи вигаданий борг. Журналістів не пускають до суду.
24 червня, 12:21