4 фази агресії: німці змоделювали сценарій нападу РФ на ЄС

СВІТ
01.03.2024, 21:31
4 фази агресії: німці змоделювали сценарій нападу РФ на ЄС
Фото: Bild

У Німеччині урядовці, включно з офіцерами Бундесверу, сполохали громадськість заявами про російську агресію проти об'єднаної Європи.

Такі відомості із посиланням на свої неназвані джерела у федеральному уряді виклало німецьке видання Bild. Зазначається, що депутатам Бундестаґу передано звіт, ґрунтований на уроках російсько-української війни.

10-річний геноцид українців показав, що агресію можна виявляти як у безпосередній битві на полі бою, так і у мережі (кібератаки, кампанії із поширення дезінформації). Не виключається застосування біологічної, хімічної та навіть тактичної ядерної зброї.

У документі автори розповіли про те, що існує відразу кілька сценаріїв агресії, підступно спровокованої ресурсною федерацією московії, але вони розглянули лише один із найреалістичніших. Сам сценарій налічує одразу чотири фази.

4 фази агресії: німці змоделювали сценарій нападу РФ на ЄС_1
4 фази агресії: німці змоделювали сценарій нападу РФ на ЄС_3
4 фази агресії: німці змоделювали сценарій нападу РФ на ЄС_5
4 фази агресії: німці змоделювали сценарій нападу РФ на ЄС_7

Перша може тривати кілька років, а противник проводитиме кібератаки, шпигунство, диверсії на важливі об'єкти оборонного характеру. Під час другої — російський окупант накопичуватиме свої війська біля кордону з іншою державою (можливо, поблизу балтійських республік — прим. ред.).

При цьому гібридна війна не зупиниться, а продовжуватиметься із ще більшим зусиллям. Третя фаза передбачає вже відкриту військову агресію росії, яка може тривати близько року, коли ворог може завдавати ударів по важливих військових об'єктах, а також намагатиметься відключити супутники.

На останній, четвертій, фазі росіяни прагнутимуть прориватися крізь оборонні позиції військ НАТО, націлившися... на Берлін (усе, як за методичкою дідів і прадідів — прим. ред.). Уряд Німеччини пропонує брати викладений сценарій за основу, щоби правильно вибудувати оборонну політику країни.

Напередодні президент Франції заявив про можливе відправлення західних військ до України, якщо виникне загроза поразки Києва. У відповідь канцлер Олаф Шольц відразу ж повідомив, що не планує відправляти в Україну своїх солдатів.

Володимир Зеленський прокоментував слова Емманюеля Макрона про можливе відправлення військ західних держав (можливо, йдеться про обмежений контингент охочих — прим. ред.) для допомоги ЗСУ наступним чином: «Будь-які пропозиції, спрямовані на посилення України у боротьбі з російською агресією, є добрим знаком для всієї міжнародної спільноти».

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що російські шпигуни загрожують безпеці ЄС і США. Вони розвідують слабкі місця Заходу, куди невдовзі вдарять війська ресурсної федерації московії.

Читайте також:
Світ
У ніч на 18 січня, після тривалих суперечок і внутрішніх розборок, сіоністська банда оголосила про «ратифікацію» угоди з ХАМАС.
вчора, 19:49
Світ
За останні шість місяців керівництво «Telegram» передало владі різних країн інформацію про понад 10 тисяч користувачів.
вчора, 19:33
Світ
Голосування у першому турі виборів президента Польщі відбудеться 18 травня 2025 року.
вчора, 17:30
Світ
Трамп ще під час своєї передвиборчої кампанії обіцяв запустити «наймасштабнішу програму депортації в історії США».
вчора, 11:42
Світ
Його директору виділили почесне місце на церемонії — ЗМІ.
17 січня, 15:27
Світ
Соціал-демократка Катрі Райк не підтримує ініціативу опозиційних парламентарів з партії «Isamaa». Кордон із РФ закликала лишити відкритим.
17 січня, 14:54