500 тисяч росіян призвали до війська, – Bloomberg

ВІЙНА
29.03.2023, 21:59
500 тисяч росіян призвали до війська, – Bloomberg
Фото: Google

Кремль таки зміг зігнати до лав окупаційно-терористичної армії пів мільйона чоловіків з усіх усюд ресурсної федерації московії.

Відомості про масштабну приховану мобілізацію, яку нібито завершили ще у січні-лютому, повідомило авторитетне видання "Bloomberg", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Натомість так звана офіційна державна статистика в особі "Росстату" наводить цифру у 400 тисяч осіб, нібито призваних виключно на строкову військову службу.

Як з'ясували наші західні колеги, російські чиновники принципово не враховують додаткових 100 тисяч чоловіків, набраних до структур, які формально не належать армії (тобто, Росгвардія та ПВК "Вагнер" – прим. ред.).

Показово, але таке примусове збільшення чисельності збройних сил країни-агресорки посилює нестачу робочої сили всередині РФ, де одночасно фіксується низький рівень безробіття і зростання статево-соціальної диспропорції.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", влада міста Москва отримала завдання від міністра Сєргєя Шойгу залучити 27 тисяч контрактників на війну проти України.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Подих війни значно ліпше відчувається тільки на передовій. Там щодня наші захисники відбивають смертельні обійми здичавілих москвинів.
16 лютого, 14:52
Полтава
Серед боягузів — обранець VII скликання Юрій Акіменко. Чоловік не з'явився тричі на засіданні, де роздавали повістки та звіряли відомості.
13 лютого, 06:04
Політика
Соціальна нерівність підвела риску під існуванням царської та совєцької імперій. Подібне станеться з Україною, якщо не зупинити людоловство.
09 лютого, 08:27
Політика
Нардеп заявив, що чоловіки, які не готові воювати, мають «шукати собі іншу країну»
06 лютого, 10:35
Опінії
Той хто протягнув в закон про мобілізацію відмову від строкової служби — або корисний ідіот, або напряму працює на рф.
31 січня, 15:45
Війна
Намагання за рахунок покарання примусити до служби у ЗСУ це дуже погана ідея.
31 січня, 10:01