500 тисяч росіян призвали до війська, – Bloomberg

ВІЙНА
29 березня, 21:59
500 тисяч росіян призвали до війська, – Bloomberg
Фото: Google

Кремль таки зміг зігнати до лав окупаційно-терористичної армії пів мільйона чоловіків з усіх усюд ресурсної федерації московії.

Відомості про масштабну приховану мобілізацію, яку нібито завершили ще у січні-лютому, повідомило авторитетне видання "Bloomberg", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Натомість так звана офіційна державна статистика в особі "Росстату" наводить цифру у 400 тисяч осіб, нібито призваних виключно на строкову військову службу.

Як з'ясували наші західні колеги, російські чиновники принципово не враховують додаткових 100 тисяч чоловіків, набраних до структур, які формально не належать армії (тобто, Росгвардія та ПВК "Вагнер" – прим. ред.).

Показово, але таке примусове збільшення чисельності збройних сил країни-агресорки посилює нестачу робочої сили всередині РФ, де одночасно фіксується низький рівень безробіття і зростання статево-соціальної диспропорції.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", влада міста Москва отримала завдання від міністра Сєргєя Шойгу залучити 27 тисяч контрактників на війну проти України.

Читайте також:
Виміри
Полтавський ОТЦК та СП вирішив мобілізувати полтавських депутатів-дармоїдів, але не всіх.
26 квітня, 11:50
Війна
Державна Дума РФ ухвалила пакет законопроєктів, яким запроваджується примусова військова повинність для повнолітніх чоловіків.
11 квітня, 20:54
Війна
Молодь національних республік Поволжя (так званий регіон Ідель-Урал) стала мішенню російського міністерства нападу та агресії.
20 березня, 18:35
Війна
Військові комісари лютують, загрібаючи повістками чоловіків, які потім гинуть на фронті. Це не про РФ, а про теперішні українські реалії!
23 лютого, 20:37
Війна
"Важливо, що для проведення чергової хвилі мобілізації в рф не потрібні додаткові правові підстави".
21 лютого, 10:45
Війна
Втрати російських окупаційних військ можуть становити до двох тисяч військових на кожні 100 ярдів (91 метр).
17 лютого, 13:25