870 пацієнтам з інсультом на Полтавщині надано медичну допомогу

ПОЛТАВА
17.12.2021, 09:36
870 пацієнтам з інсультом на Полтавщині надано медичну допомогу
Фото: Google

Також в III кварталі поточного року медики області сприяли фаховому лікуванню інфаркту у 196 полтавців.

Відповідну інформацію аґенції "Останній Бастіон" надали у Національній службі здоров'я профільного міністерства.

Як зазначають чиновники, серцево-судинні захворювання залишаються серед основних причин смертності в Україні, проте їхнє лікування ‒ безоплатне.

«Допомогу пацієнтам при гострому мозковому інсульті за договором з НСЗУ надавали 5 лікарень Полтавщини. Інфаркт за Програмою медичних гарантій лікують ‒ у 3 медзакладах області. За надані послуги пацієнтам ці лікарні отримали від НСЗУ сумарно більше ніж 23,2 мільйона гривень, з яких найбільше за надання допомоги пацієнтам з інсультами — понад 17,2 мільйона гривень. У 2022 році лікування гострих інсультів та інфарктів залишаться у нашому пріоритеті, а лікарні будуть отримувати оплату за підвищеними тарифами», ‒ прокоментували у пресслужбі НСЗУ.

Чиновники додають, що до списку безоплатних медичних послуг також входять: первинний огляд, всі обстеження, лабораторні та інструментальні дослідження, безпосередньо лікування і хірургічні операції, ліки з Національного переліку й знеболення, реабілітація та харчування.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що жителі Полтавської області, які страждають туберкульозною хворобою, отримали можливість лікуватися у свого сімейного лікаря.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Додатково профінансовано харчування пацієнтів у лікарнях громади за 1,7 млн грн. Оплату енергоносіїв зафіксовано на рівні 6 млн грн.
вчора, 07:17
Життя
На американському ринку з'явився потужний засіб Wegovy. Його постачає провідний данський виробник медичних препаратів Novo Nordisk.
18 лютого, 10:24
Полтава
За минулий тиждень в області зареєстровано 44 випадки зараження. Головним і показовим симптомом є висип, що з'являється на 1-2 день.
06 лютого, 07:15
Полтава
Небезпечне інфекційне захворювання спричиняє бактерія Leptospira. Без лікування лептоспіроз може призвести до ураження нирок і печінки.
10.10.2023, 08:51
Життя
Педіатр, екстрена допомога, чи відділення невідкладної допомоги?
29.09.2023, 09:25
Спорт
Історія про травматизм і страховки, які нічого не покривають, і скільки обходиться лікування з обстеженням, якщо травмувався за кордоном.
17.05.2023, 17:26