95 українських військовополонених уже вдома, – омбудсман Лубінець

ВІЙНА
11 червня, 20:02
95 українських військовополонених уже вдома, – омбудсман Лубінець

В Україну за процедурою обміну повернулися колишні полонені бійці Збройних Сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Щемливі кадри зустрічі бранців Кремля оприлюднив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами вітчизняного омбудсмана, наші захисники попри білі зі сльозами на очах тримають у руках синьо-жовтий стяг, обіймають знайомих, телефонують близьким і щиро радіють поверненню на Батьківщину.

«95 наших людей – вдома! Це воїни Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Вони захищали Україну в найгарячіших точках – у Маріуполі, на острові Зміїний, ЧАЕС та під Бахмутом. Серед них є й захисники "Азовсталі". Наразі на них чекає реабілітація – як фізична, так і психологічна.

Також допомагаємо звільненим з полону відновлюють всі втрачені документи та банківські картки. Їхні громадянські права – в обов'язковому порядку мають бути поновлені. Кожен із повернутих – Герой. Не забуваймо дякувати та шанувати тих, хто захищає нашу країну! Попереду – більше», – відзвітував Дмитро Лубінець.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що це вже не перший подібний великий обмін полонених, попердній був аж рівно 3 місяці тому на початку березня поточного року.

95 українських військовополонених уже вдома, – омбудсман Лубінець_1
95 українських військовополонених уже вдома, – омбудсман Лубінець_3
95 українських військовополонених уже вдома, – омбудсман Лубінець_5
95 українських військовополонених уже вдома, – омбудсман Лубінець_7
95 українських військовополонених уже вдома, – омбудсман Лубінець_9
Читайте також:
Історія
106 років тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 09:35
Історія
1 листопада 1918 українські воїни взяли владу на Галичині. У Львові урочисто проголошено створення Західноукраїнської Народної Республіки.
01 листопада, 17:26
Війна
Він був легендою за життя, залишається героєм і після смерті...
28 жовтня, 09:27
Війна
Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України
11 вересня, 14:05
Війна
ВМС показали, як знищили російський катер з десантом
04 вересня, 06:53
Війна
Східний фронт палає від щоденних вогневих ударів окупаційно-терористичного контингенту РФ, який активно застосовує смертоносні дрони.
01 вересня, 20:28