95,3% жителів Японії заявили, що «не мають дружніх почуттів» до росії

СВІТ
20 січня, 18:22
95,3% жителів Японії заявили, що «не мають дружніх почуттів» до росії

Негативне ставлення московії серед громадян Японії послідовно б'є рекорди другий рік поспіль.

Такі дані було отримано під час щорічного урядового опитування громадської думки, проведеного у вересні–жовтні. Результати опитування, опубліковані сьогодні канцелярією кабінету міністрів, свідчать про найвищий рівень ворожості країни з 1975 року, коли почали проводитися подібні дослідження.

Про це повідомляє Kyodo.

У ході нинішнього опитування лише 4,1% учасників висловилися про «дружні почуття» до московії. Основною причиною цього стало російське вторгнення до України.

Японські засоби масової інформації за останні два роки активно висвітлювали військові дії в Україні, підтримуючи напружений тон у відносинах із Москвою. Економічні санкції також вплинули на настрої японської публіки.

Паралельно з погіршенням відносин до московії рекордний рівень ворожості був зафіксований щодо Китаю.

86,7% опитаних заявили про відсутність «дружніх почуттів» до Китаю. Вплив напруженості у відносинах між Пекіном і Токіо, включаючи ситуацію в Тайвані та конфлікт навколо островів Сенкаку, відіграли ключову роль у формуванні негативного сприйняття.
Також відзначається негативний вплив кампанії КНР після скидання води з японської АЕС «Фукусіма-1» та запровадження заборони на імпорт японських морепродуктів.

Негативне ставлення московії серед громадян Японії послідовно б'є рекорди другий рік поспіль.

2023 року в рамках аналогічного опитування лише 3,1% респондентів позитивно оцінили відносини з росією. Про негативні почуття стосовно московії говорили 94,7% опитаних.

Читайте також:
Політика
Частка українців, які повністю схвалюють діяльність Зеленського, знизилась з 42% до 22%.
04 квітня, 16:05
Політика
Якщо уряд мудрий і дбає про розвиток як великих міст, так і сіл, — ситуація у країні буде стабільною. Але це не про Україну, звісно ж.
03 квітня, 20:20
Політика
А тепер питання - чому ж тоді звільняють Залужного, а не Єрмака?
06 березня, 16:32
Економіка
Дані соціологічного дослідження суперечать рекордно низькому офіційному безробіттю, про яке звітує Державна служба зайнятості
18 січня, 16:35
Політика
Досі актуальним телемарафон вважають лише 10,4% українців.
09 січня, 10:13
Політика
Йому свідомо не довіряє третина громадян України.
28.12.2023, 10:57