99-річний британський ветеран зібрав понад 7 мільйонів фунтів для підтримки лікарів

СВІТ
15 квітня, 17:29
Британський ветеран Том Мур
Британський ветеран Том Мур
Фото: thesun.co.uk

Так ветеран дякує лікарям за допомогу в лікуванні раку і перелому шийки стегна, а також щоб підтримати їх у боротьбі з коронавірусом.

99-річний британський ветеран Том Мур зібрав понад 7 мільйонів фунтів стерлінгів (близько $ 8,7 млн) для підтримки британських лікарів.

Про це сам Томас Мур розповів в інтерв'ю BBC.

Том Мур організував збір коштів для підтримки Національної служби охорони здоров'я, щоб віддячити за допомогу в лікуванні раку і перелому шийки стегна, а також щоб підтримати лікарів в боротьбі з коронавірусом.

Повідомляється, що спочатку він планував зібрати 1000 фунтів стерлінгів, пройшовши 100 кіл на своєму задньому дворі.

Ветеран оголосив про початок кампанії 6 квітня і хотів зібрати кошти до того, як йому виповниться 100 років. Кожен день ветеран у дворі свого будинку проходить приблизно 25 метрів за допомогою ходунків.

До 15 квітня, після того як ЗМІ звернули увагу на його акцію, сума пожертв сягнула 5 млн фунтів стерлінгів, і виросла ще на два мільйони всього лише за кілька годин. Число учасників акції до 15:30 за київським часом досягло 342 276.

«Ті хоробрі лікарі й медсестри, які у нас є, – я думаю, що вони заслуговують кожен пенні, і я сподіваюся, що ми зберемо ще трохи для них», – вважає Томас Мур.

Наразі сума пожертвувань продовжує зростати.

Народився Томас Мур і виріс в Йоркширі, отримав фах інженера-будівельника. Брав участь у Другій світовій війні, дослужився до капітана. Пізніше був відправлений до Індії.

Після війни працював інструктором у військовій школі.
 

Читайте також:
Північна Корея продовжує ядерну програму і досягла певних успіхів. Вона вже може володіти боєголовками з ядерним зарядом.
04 серпня, 14:40
«Люблінський трикутник» передбачає розширення співпраці між країнами передусім у питаннях безпеки та економіки.
28 липня, 14:35
Аналітики говорять про брак професіоналізму української влади, кадрову нерозбірливість та нерозуміння системних процесів.
03 липня, 16:38
Абдельмалек Друкдель був членом керівного комітету «Аль-Каїди» і керував групами бойовиків в північній Африці.
07 червня, 10:45
В Чехії зрозуміли, що гратися в дипломатію з РФ собі дорожче.
05 червня, 16:21
Ультраліві екстремісти закликають до повстання.
04 червня, 17:22