Аби Харків не став Маріуполем, потрібно знешкодити зрадників на Банковій

ВІЙНА
22 травня, 15:24
Аби Харків не став Маріуполем, потрібно знешкодити зрадників на Банковій

Нардепка Олександра Устінова заявила, що аби Харків не став Маріуполем, США мусять дозволити бити їхньою зброєю по рф.

Голова тимчасової спецкомісії Верховної Ради з питань моніторингу отримання та використання західного озброєння Олександра Устінова (фракція «Голос») в інтерв’ю «Главкому» розповідає, які настрої переважають нині в американському політикумі, як слід трактувати натяки Блінкена та чому цей рік не стане визначальним на шляху України до НАТО.

Із Вашингтону повернулася українська делегація у складі п’яти народних депутатів. Парламентарі зустрічалися з представниками Білого дому та конгресменами. Українські нардепи намагалася умовити американських політиків зняти заборону на використання американських далекобійних систем Himars та Atacms по російській території.

У нас було три головних мети. Перша і найголовніша – щоб нам дозволили бити американською зброєю по російській території. На цю тему ми, в основному, спілкувалися з Конгресом, і жодної людини не зустріли, яка була б проти, – що з боку демократів, що з боку республіканців.

Олександра Устінова зазначає, що ЗСУ досі обмежені у використанні американської диво-зброї. Але можливі сюрпризи.

І має бути закритий лист від комітету розвідки до Байдена про те, що українцям критично необхідно надати таку можливість. Бо хто-хто, а розвідка чудово розуміє, що відбувається.

«Якщо ви не хочете, щоб Харків перетворився у Маріуполь, то просто зобов'язані нам дати можливість бити по росії, тому що ми не можемо ніяк цьому протистояти» —  закликали члени української делегації американських конгресменів.


Аби Харків не став Маріуполем, потрібно знешкодити зрадників на Банковій. Які здавали Україну протягом всієї каденції 2019 - 2024 р.р.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Новини
Її звинувачують у роботі на «виборчий штаб» партії путіна. Вона отримала за це понад 35 млн російських рублів.
11 червня, 13:20
Війна
СБУ опублікувала список співробітників, які перейшли на бік ворога в Криму. Але мовчить про зрадників, які залишалися на початок 2022 року
11 червня, 09:05
Економіка
Прислуга зрадника на чолі Міненерго, «Енергоатома» і ДІЯРУ заводять українську атомну енергетику у стан коми. Зе-влада активно цьому сприяє.
05 червня, 20:34
Опінії
Такого погрому російською агентурою, яка захопила Банкову, українська армія ще не знала.
31 травня, 17:17
Війна
Було лише одне показове, куди постійно запрошували Зеленського.
27 травня, 09:11
Війна
Український військовий заявив журналісту CNN, що у Липцях під Харковом не було «нічого підготовлено» на випадок наступу рф.
23 травня, 09:05