«Аерофлот»-2022: назад у майбутнє

ЕКОНОМІКА
22 травня, 22:29
«Аерофлот»-2022: назад у майбутнє
Фото: Google

Російський монополіст на ринку пасажирських повітряних перевезень зазнав нищівного удару від західних санкційних обмежень.

Про це йдеться у матеріалі, підготовленого й оприлюдненого авторитетним виданням "Bloomberg", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Фактично, "Аерофлот" повертається у часи СССР, адже компанії "Airbus" і "Boeing" припинили постачання запчастин та надання авіасервісу росіянам, які сфокусувалася на внутрішніх польотах на старих літаках.

Авіамонополіст московії нині є тінню самого себе у минулому і відповідно – дзеркалом всієї економіки країни-агресорки, відрізаної від західної (тобто, ширше глобальної – прим. ред.) системи.

На думку аналітиків, проблеми "Аерофлоту" лише наростатимуть, оскільки більшість із 350 літаків, які знаходяться у власності компанії, відчуватимуть дефіцит запчастин, а запасів вистачить на 3 місяці.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", ризик дефолту на росії досяг 90%, наступна станція – крос-дефолт, за яким буде конфіскація активів країни-агресорки.

Падіння акцій
Падіння акцій "Аерофлоту" станом на сьогодні
Читайте також:
Світ
Для цієї ініціативи «найімовірніше» буде потрібен закон, але не обов'язково
04 липня, 13:35
Світ
Мінфін США заявило, що Керімов таємно керував Heritage Trust, переводячи гроші в США через підставні компанії і фонди в Європі
01 липня, 10:45
Світ
Грузинська сторона має намір змінити походження вантажу і відправити його до Європи
27 червня, 08:35
Світ
росія продовжує доставляти нафту до портів Європи
24 червня, 13:24
Світ
Обмеження містять перехідні періоди до 5 грудня 2022 року для сирої нафти та до 5 лютого 2023 року для нафтопродуктів.
18 червня, 13:29
Світ
Під санкції також потрапила уповноважена з прав дитини рф Марія Львова-Бєлова
16 червня, 13:57