Афільований з Аваковим "Альфа-Капітал" захоплює ще одну ОТГ

ПОЛТАВА
14.07.2020, 18:20

Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.

Нагадаємо прости Господи депутатці Степаненко, що жоден закон України не містить переліку підстав для проведення закритих засідань місцевих рад, та звертаємо увагу вказаної особи та чоловіка її косметолога про кримінальну відповідальність, передбачену ч. 3 статті 171 за перешкоджання законній журналістській діяльності.

З метою унеможливити, у подальшому, намагань прости Господи депутатці Ірині Степаненко узурпувати владу у конкретно визначеній громаді, у наступних матеріалах на шпальтах Останнього Бастіону ми нагадаємо шляхи сходження на вершини владного болота представниці "Альфа-Капіталу".

Читайте також:
Війна
Вітчизняне військо перемелюють у московських кривавих жорнах. Генерали у високих кабінетах вішають собі медалі на тлі втрати позицій.
26 червня, 07:18
Світ
У той час, поки найбільша за розмірами країна Південної Америки йде під воду, влада переслідує опозицію. Ліві сили націлені на узурпацію.
10 травня, 12:31
Опінії
У нашій поразці будемо винні лише ми. Завдяки партнерам у нас є шанс її уникнути хоча б частково.
13 квітня, 07:39
Політика
Балтійське турнé «найвеличнішого лідора» поступово дає свої плоди. Тільки не такі, на які розраховували в Офісі Президента на Банковій.
15 січня, 06:00
Економіка
Через перебування при владі слуг олігархів, Україна прямує на зустріч бетонній стіні. Швидкість максимальна, «гірше точно не буде»...
31.12.2023, 08:48
Позиція
Полтавський апеляційний суд переглядав резонансний вирок Зіньківського районного суду.
06.11.2023, 16:05