Афільований з Аваковим "Альфа-Капітал" захоплює ще одну ОТГ

ПОЛТАВА
14 липня, 18:20

Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.

Нагадаємо прости Господи депутатці Степаненко, що жоден закон України не містить переліку підстав для проведення закритих засідань місцевих рад, та звертаємо увагу вказаної особи та чоловіка її косметолога про кримінальну відповідальність, передбачену ч. 3 статті 171 за перешкоджання законній журналістській діяльності.

З метою унеможливити, у подальшому, намагань прости Господи депутатці Ірині Степаненко узурпувати владу у конкретно визначеній громаді, у наступних матеріалах на шпальтах Останнього Бастіону ми нагадаємо шляхи сходження на вершини владного болота представниці "Альфа-Капіталу".

Читайте також:
Європарламентарі закликали керівника монобільшості у Верховній Раді Давида Арахамію взятися за виконання передвиборчих обіцянок.
07 жовтня, 08:39
Мислити стратегічно "гарант" не вміє та не хоче, а тому він приречений бути полоненим своїх ілюзій про мир і покращення.
01 жовтня, 08:31
Події останнього тижня свідчать про те, що в Офісі президента замислилися над посиленням і так не малої ролі силовиків у житті країни.
29 серпня, 10:01
Молоде покоління українців вже потребує докорінних змін, тож наявна ситуація застою провокує черговий Майдан.
06 серпня, 10:37
Тимчасово виконуючим обов'язки керівника призначений Віталій Сажієнко.
17 червня, 16:32
Іван Баканов, чинний голова Служби безпеки України, є одним з найнепублічніших політиків з «обойми» Володимира Зеленського.
16 травня, 16:03