Африканці скоїли групове зґвалтування у Берліні, влада розводить руками

КРИМІНАЛ
04 серпня, 17:23
Африканці скоїли групове зґвалтування у Берліні, влада розводить руками
Фото: Der Spiegel

Етнічний кримінал давно став нормою для мультикультурного німецького суспільства, наперекір тому, що чиновники нівелюють проблему.

Красномовний випадок стався у берлінському парку Ґьорліцер, де група африканських нелегалів напала на сімейну пару та зґвалтувала жінку.

Невтішні відомості зі столиці Німеччини оприлюднило впливове видання "Tagesspiegel", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Станом на тепер відомо, що берлінська поліція вже затримала 3-х підозрюваних у злочині чоловіків, усім їм по 22 роки; вони прибули до Європи з Ґвінеї, Сомалі та Ґвінеї-Бісау.

«Весь час від моменту нападу, – а трапилося це ще 21 червня, – підозрювані переховувалися і не з'являлися за місцем своєї реєстрації. Очевидно, вони вже знали, що ми видали ордер на арешт. Підозрюваних у зґвалтуванні затримали у берлінському районі Руммельсбурґ», – відзвітували у поліції.

Німецькі правоохоронці додають, що затримані нелегали регулярно продавали наркотики у парку Ґьорліцер, але згодом вирішили перейти до сексуальних злочинів проти місцевих жінок.

Своєю чергою, влада Берліна в особі лівої коаліції намагається нівелювати расову й етнічну складову карної справи, адже тоді доведеться визнати, що політика горезвісної мультикультурної різноманітності зазнала поразки.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що нелегали із країн Азії та Африки продовжують доволі масово прибувати до Німеччини через Росію та Білорусь, попри закриті кордони.

Читайте також:
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28 листопада, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27 листопада, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06 листопада, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05 листопада, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03