Айдер Муждабаєв: російська опозиція – абсолютно кремлівський проєкт

ПОЛІТИКА
06.01.2023, 20:59
Айдер Муждабаєв: російська опозиція – абсолютно кремлівський проєкт
Фото: Главком

Навальний, Ходорковський, Собчак, Каспаров, Пономарьов... Що об'єднує ці відомі на весь світ прізвища "хороших русскіх"?

Вірно! Всі вони є штучно створеною путінським режимом опозицією, котра не бажає розвалу ресурсної федерації московії та перемоги України у війні.

Про це в інтерв'ю провідному балтійському виданню "Delfi" заявив кримськотатарський журналіст і громадський діяч Айдер Муждабаєв. Такі відомості передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, напозір відомі "вороги" Кремля насправді ними не є, бо як і їхні попередники 100 років тому відстоюють "єдність і неподільність імперії". Власне, і завершення війни проти України вони бачать інакше, ніж у Києві чи на Заході.

«Будемо гранично чесними головним чином самі із собою. Ось уся ця тусовка, названа позаочі "всеросійською опозицією" ніщо інше, як абсолютно керований Кремлем політичний проєкт. Їхня боротьба з корупцією, скоріше "рольові ігри", ніж реальні протистояння імперськими амбіціями у бункері. Вони не вороги імперського устрою, ні, тому майже всі одноголосно підтримали війну проти Чечні, майже всі підтримали війну проти Сакартвело та раділи захопленню Криму. Ті хто не підтримав – давно мертві. Згадайте Нємцова!

Натомість Навальний і йому подібні – це іншого штибу істоти. Вони платили штрафи, сиділи 15 діб і... просто їхали додому. Водночас десятки людей сіли на 7-10 років за ґрати у сфабрикованих справах "Хізб ут-Тахірір", "Башкорт", Усетатарського громадського центру. А знаєте, чому так? Бо тільки російським по крові та духу опозиціонерам можна те, чого не можна та кожна представникам корінних народів, чиї організації миттєво визнаються екстремістськими.

Ось цілий мій народ – киримли, захоплений РФ у заручники, оголошений ворогами народу, як і у 1944 році. Ми повинні чітко визначити, хто свій, а хто чужий. Кожен, хто бореться з імперією – наш союзник, навіть якщо у нас із ними розбіжності. Кожен, хто прагне зберегти імперію – нам не друг, навіть обіцяє, що їхня "імперія буде кращою, добрішою і чистішою". Не буде, ми цю імперію розвалимо», – висновує Айдер Муждабаєв.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що російський політикум – кубло невиправних імперців. Адже тільки там відверті нацисти знаходять підтримку у показних лібералів чи комуністів.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Хлопчик, який постійно кричав «Вовк!», здається, догрався. Вигадані «злі язики Банкової» та «джерела з Офісу Президента» як завжди збрехали.
01 лютого, 06:07
Опінії
Їде до прірви поїзд Зе-Директорії, а під ним її територія... Або про інформаційну гігієну під час війни проти росії та її агентів впливу.
30 січня, 21:37
Політика
Вітчизняні ухилянти й утікачі все більше стають нахабнішими. Раніше вони писали уїдливі коментарі, але тепер доєдналися ворожі спецслужби.
27.12.2023, 13:56
Війна
Ділянка Східного фронту довжиною майже у 140 кілометрів нещодавно пожвавилася, привертаючи до себе підвищену увагу суспільства.
27.08.2023, 20:03
Опінії
Є українці на фронті, є українці в тилу, є українці за кордоном. Всі українці залишаються українцями, всі ми і є – супротив.
24.08.2023, 18:35
Блоги
Один із "новоявлених Прометеїв" українських соціальних мереж виявився фанатом Путіна і Януковича. Яка несподіванка, правда ж? Ні!
03.08.2023, 17:17