«Аль-Каїда» скликає світовий з'їзд терористів в Афґаністані

СВІТ
11 червня, 08:26
«Аль-Каїда» скликає світовий з'їзд терористів в Афґаністані
Фото: Long War Journal

На тлі активізації талібів і угруповання ХАМАС спадкоємці справи Усами бін Ладена також не бажають лишатися осторонь доленосних подій.

Такі відомості виклало наближене до Пентаґону спеціалізоване американське видання Long War Journal. Зазначається, що теперішній ватажок «Аль-Каїда» викликав всіх іноземних бойовиків до Афґаністану, де невдовзі відбудеться «глобальна конференція».

Лідер терористичного угруповання Амір Сейф аль-Адель вимагає від своїх поплічників «у короткі строки негайно прибути до середньоазійської країни». З його слів, в бойовики з усього світу пройдуть навчання в Афґаністані, використовуючи як каталізатор війни на Близькому Сході.

«Мій заклик — найчіткіше та найвідвертіше зверненням до іноземних соратників приєднатися до лав «Аль-Каїди». Я оголошую Афґаністан притулком для ідейних борців за справу нашого засновника Усами бін Ладена. Ми спонукатимемо людей нападати на ізраїльські та західні об'єкти в різних частинах світу заради помсти невірним», — заявив Амір Сейф аль-Адель.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що таліби вимагають гроші в ООН на «боротьбу із глобальним потеплінням». Радикальному пуштунському ісламістському рухові бракує коштів.

Читайте також:
Політика
Сі Цзіньпін не припиняє освоювати азійські простори від Пхеньяну до Анкари. Нині в його сіті потрапив і режим Ільгама Алієва.
05 липня, 19:25
Світ
Загроза того, що КНР повторить криваву авантюру РФ, загарбавши сусідню країну, зростає. Сі Цзіньпіну потрібна «маленька переможна війна».
03 липня, 08:27
Світ
Китай сильно роздратований поведінкою путіна, але наслідки будуть не швидко і не явно. Погано, що візит у КНДР дасть армії РФ зброю і людей.
28 червня, 12:38
Світ
Другий президент Узбекистану вважає за потрібне триматися рівночасно прокитайського і проросійського курсу. Тож Україну не підтримуватиме.
28 травня, 21:40
Світ
Радикальному пуштунському ісламістському рухові бракує коштів. Після захоплення влади в Афґаністані таліби відновлюють дикунські практики.
02 травня, 08:12
Світ
Бідна острівна азійська держава, де при владі знаходяться вкрай ліві політики, визначилися з курсом. Усе, як заповідали московські товариші.
25 квітня, 14:54