Таліби вимагають гроші в ООН на «боротьбу із глобальним потеплінням»

СВІТ
02 травня, 08:12
Таліби вимагають гроші в ООН на «боротьбу із глобальним потеплінням»
Фото: Barron's

Радикальному пуштунському ісламістському рухові бракує коштів. Після захоплення влади в Афґаністані таліби відновлюють дикунські практики.

Населенню цієї бідної азійської країни не позаздриш. Тому режим талібів вирішив надурити Організацію Об'єднаних Націй, заявивши про підтримку боротьби із планетарними кліматичними змінами, на яку слід збільшити фінансування, передає телеканал WION.

Заступник директора Національного агентства з охорони навколишнього середовища Афґаністану Зайнул Абідін Абід заявив, що «управління зміною клімату є пріоритетним завданням». Чиновник закликав ООН (увага!) виділити режиму талібів більше коштів для подолання вказаної «проблеми».

Цілком імовірно, враховуючи громадську підтримку різних радикальних ісламістів на Заході, що «Талібан» отримає гроші від ООН чи інших екоактивістів, які, вочевидь, підуть на зміцнення режиму, купівлю зброї та масштабування виробництва наркотиків. Коли, а не якщо, це станеться, світові нарешті доведеться визнати профнепридатність міжнародних організацій.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла про те, що афґанський режим пуштунського походження повертає країну у первісну добу варварства і терору. Доказом є спалення посеред пустки примусово зібраних у Кабулі музичних інструментів.

Читайте також:
Політика
Сі Цзіньпін не припиняє освоювати азійські простори від Пхеньяну до Анкари. Нині в його сіті потрапив і режим Ільгама Алієва.
05 липня, 19:25
Світ
Загроза того, що КНР повторить криваву авантюру РФ, загарбавши сусідню країну, зростає. Сі Цзіньпіну потрібна «маленька переможна війна».
03 липня, 08:27
Світ
Китай сильно роздратований поведінкою путіна, але наслідки будуть не швидко і не явно. Погано, що візит у КНДР дасть армії РФ зброю і людей.
28 червня, 12:38
Світ
На тлі активізації талібів і угруповання ХАМАС спадкоємці справи Усами бін Ладена також не бажають лишатися осторонь доленосних подій.
11 червня, 08:26
Світ
Другий президент Узбекистану вважає за потрібне триматися рівночасно прокитайського і проросійського курсу. Тож Україну не підтримуватиме.
28 травня, 21:40
Світ
Бідна острівна азійська держава, де при владі знаходяться вкрай ліві політики, визначилися з курсом. Усе, як заповідали московські товариші.
25 квітня, 14:54