Алжир відмовився від купівлі російських Су-35

СВІТ
05.01.2022, 10:47
Алжир відмовився від купівлі російських Су-35
Фото: google

Довгий час припускали, що ця країна може стати майбутнім замовником винищувачів

Повітряні сили Алжиру відмовилися від закупівлі російських винищувачів Су-35.

Алжир протягом багатьох років незмінно був другим за величиною покупцем російської зброї після Індії, проте військові цієї країни відмовилася від придбання російських бойових літаків Су-35, пише Military Watch Magazine.

Парк бойових літаків африканської країни складається виключно з радянських та російських зразків, а саме з винищувачів МіГ-29 та багатоцільових важких винищувачів Су-30МКА і перехоплювачів МіГ-25, а також бомбардувальників Су-24.

Довгий час припускали, що Алжир може стати майбутнім замовником винищувачів Су-35, а російські ЗМІ неодноразово повідомляли протягом кількох років, про переговори стосовно можливості закупівлі нових літаків цією країною.

За інформацією видання, алжирські військові аналітики вважають, що продуктивність бортового радіолокаційного комплексу Су-35 стала основною причиною відмови від покупки винищувача, який коштує приблизно на 60% дорожче ніж Су-30МКА.

Вимоги Алжиру до нового бойового літака включають інтеграцію РЛС з активною фазованою антенною решіткою, яку Росія ще не інтегрувала в жодному винищувачі, зазначили у Military Watch Magazine.

Окрім цього, Алжир виявляє цікавість до російських винищувачів Су-57Е з можливістю придбати ці бойові літаки в середина 2020-х років. Та є можливість модернізувати наявні Су-30МКА із заміною двигунів на нові АЛ-41 та встановлення нової бортової пасивної «РЛС Ірбіс-Е» з електронним скануванням.

Швидше за все, ці фактори і стали причиною уникнення покупки винищувачів Су-35.

Читайте також:
Світ
Безпілотник був китайського виробництва
17.01.2022, 14:14
Полтава
Двоє чоловіків з Полтавщини продавали через інтернет саморобну зброю і набої.
08.04.2021, 16:00
Світ
Другий президент Узбекистану вважає за потрібне триматися рівночасно прокитайського і проросійського курсу. Тож Україну не підтримуватиме.
вчора, 21:40
Світ
За подолання вето президентки Грузії проголосували 84 депутати; Закон про іноагентів у Грузії набуде чинності на початку червня.
вчора, 18:18
Світ
Експрезидента США звинувачують у тому, що він незаконно використав гроші з виборчого фонду для купівлі мовчання колишньої порноакторки
вчора, 17:50
Світ
У відповідь на ракетну провокацію угруповання ХАМАС, бойовики ЦАХАЛ завдали удару по табору біженців. Поселення Рафах у вогні й крові.
вчора, 12:23