Америка обрала сторону у війні, і це явно не Україна

ПОЛІТИКА
13 лютого, 13:46
Америка обрала сторону у війні, і це явно не Україна
Фото: Bild

У голові 47-го президента США вирує потужний безлад, який виходить назовні. Слід розуміти, що поки немає ніякого плану від Дональда Трампу.

Таку думку для німецького видання Bild висловив професор міжнародної політики Мюнхенського університету Бундесверу пан Карло Масала. Фаховий експерт вважає вчорашню телефонну розмову господаря Білого дому із кремлівським бункерним дідом катастрофою для України.

Президент Трамп повідомив, що спершу зателефонував путіну, а тільки після — Володимиру Зеленському, і має намір негайно розпочати мирні переговори щодо України. Однак це стало несподіванкою не лише для європейських країн, а й для колишнього директора «Кварталу 95».

«Як я зрозумів, перемовини ведуться через голови українців та європейців. Європейцям не буде місця за столом переговорів. Нам доведеться ухвалити результат. І, на жаль, схоже, це стосується України», — стверджує Карло Масала.

Дійсний професор міжнародної політики Мюнхенського університету Бундесверу певен, що путін намагатиметься зберегти всі загарбані його ордою терени України та уникнути подальших економічних санкцій. Ба більше: воєнний злочинець прагнутиме зняти всі обмеження й знову повернутися на міжнародну політичну арену як рівноправний гравець.

«Фактично, все це означає відхід США із конфлікту навіть на рівні партнерства. Україну лишають на самоті, а путін плескатиме у долоні, бо він має значні успіхи. Це найкраще, що могло статися з ним. Європейські сили безпеки не зупинять його від вчинення ще однієї атаки на решту України за кілька років. Таким чином, путін виграв цю війну. Він досяг того, що американці вийшли з цього конфлікту», — додав професор Масала.

Варто зауважити, що позірне бажання Трампа наскоком створити новий мир та світовий порядок, ігноруючи інтереси союзників і не враховуючи наслідків, або пробудить Європу (власне, весь Захід) і навіть створить wow effect в самих США, або цей світ можна списувати. Москва і Пекін сподіваються на останнє.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що позиція 47-го президента США полягає в обіцянках наобіцяти швидкого миру задля завершення довгої війни кимось іншим. Трамп свідомо відмовляється поринати у тонкощі складних взаємин Києва і Москви.

Читайте також:
Політика
Не можна вимагати від жертви йти на поступки агресору, бо тоді кожен автократ захоче змінити світ. Україна потребує допомоги всього Заходу.
18 лютого, 12:35
Політика
47-й президент США наговорив багато жахливих слів, але поки не підтвердив їх справами. Чи правда настільки шалений уявний трампівський план?
17 лютого, 12:36
Політика
Ексміністр закордонних справ Литовської республіки назвав головного вигодонабувача конфлікту в Європі. Як не двино, ним виявилася КНР.
17 лютого, 06:03
Світ
Нова американська влада не відчуває того, що щодня на собі відчувають українці. Марко Рубіо було б корисно наслідувати Бориса Джонсона.
05 лютого, 08:27
Політика
Кір Стармер підпише символічну 100-річну угоду із Володимиром Зеленським. На жаль, документ не передбачає жодних союзницьких відносин.
16 січня, 13:46
Світ
Зміцнення безпеки підданих Його королівської величності означає протистояння росії. Туманний Альбіон замислився над ремілітаризацією.
12 січня, 11:45