Американка купила за $4 картину, яка коштує чверть мільйона

МИСТЕЦТВО
06 вересня, 16:00
Американка купила за $4 картину, яка коштує чверть мільйона
Фото: New York Post

Мешканка Манчестеру у штаті Нью-Гемпшир шукала раму в антикварній лавці, але цілком випадково придбала її за разом із коштовною картиною.

Приголомшливі відомості з-за Атлантичного океану оприлюднило впливове американське видання "New York Post", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, куплена картина недовго провисіла на стіні у будинку жінки, після чого на кілька років опинилась у коморі через нагальний ремонт житла.

Проте цьогоріч у травні під час прибирання американка натрапила на полотно і вирішила віддати на експертизу; результат спантеличив, адже у дешевій рамі знаходиться коштовна картина.

Експерти зі збереження старожитностей встановили, що робота належить пензлю класика американського живопису першої половини XX століття – Ньюеллу Конверсу Вайєту (1882-1945).

Картина написана 1939 року, незадовго до смерті художника; це одна із чотирьох ілюстрацій, створених ним для роману "Рамона" письменниці Гелен Гант Джексон (1830-1885).

Станом на цю мить полотно виставили на аукціон, який відбудеться до кінця поточного місяця й, за оцінками антикварів, стартова ціна може сягати мінімум $250 тисяч.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", Леонардо да Вінчі випередив свій час власними ідеями та винаходами, які збуджували не одне покоління його послідовників.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
У країні-бензоколонці забракло бензину та дизелю для власних фермерів з аграріями, навіть високий рівень видобутку не рятує ситуацію.
31 серпня, 19:43
Блоги
Одне дивує - чому досі немає петиції про присвоєння всьому особовому складу цього «батальйону» звання «Герой України»?
28 серпня, 08:02
Політика
Історія з космічним апаратом "Луна-25" дуже ілюстративна щодо ресурсної федерації московії в цілому, бо демонструє повний занепад.
20 серпня, 21:38
Блоги
Якби не війна, можна було б подумати, що ми перебуваємо в якомусь шапіто, де директором є ображений клоун...
16 серпня, 20:29
Життя
У притулку барана стригли всю ніч. Потім було зважено відрізану вовну, і вага склала понад 40 кг — кількість набраної вовни за шість років.
12 липня, 11:27
Політика
Засуджений у США торговець зброєю Віктор Бут візьме участь у виборах у двох регіонах від ЛДПР.
05 липня, 13:17