Американка купила за $4 картину, яка коштує чверть мільйона

МИСТЕЦТВО
06.09.2023, 16:00
Американка купила за $4 картину, яка коштує чверть мільйона
Фото: New York Post

Мешканка Манчестеру у штаті Нью-Гемпшир шукала раму в антикварній лавці, але цілком випадково придбала її за разом із коштовною картиною.

Приголомшливі відомості з-за Атлантичного океану оприлюднило впливове американське видання "New York Post", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, куплена картина недовго провисіла на стіні у будинку жінки, після чого на кілька років опинилась у коморі через нагальний ремонт житла.

Проте цьогоріч у травні під час прибирання американка натрапила на полотно і вирішила віддати на експертизу; результат спантеличив, адже у дешевій рамі знаходиться коштовна картина.

Експерти зі збереження старожитностей встановили, що робота належить пензлю класика американського живопису першої половини XX століття – Ньюеллу Конверсу Вайєту (1882-1945).

Картина написана 1939 року, незадовго до смерті художника; це одна із чотирьох ілюстрацій, створених ним для роману "Рамона" письменниці Гелен Гант Джексон (1830-1885).

Станом на цю мить полотно виставили на аукціон, який відбудеться до кінця поточного місяця й, за оцінками антикварів, стартова ціна може сягати мінімум $250 тисяч.

Між іншим, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", Леонардо да Вінчі випередив свій час власними ідеями та винаходами, які збуджували не одне покоління його послідовників.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Цей гіпопотам із зоопарку Сан-Антоніо, штат Техас, уже має досвід у політичних перегонах.
23 лютого, 11:17
Кримінал
Поки низка міст у Надволжі, Уралі та Сибіру замерзає, кремлівські карателі бавляться у шапіто. Увагу населення відвертають видовищами.
14 січня, 10:26
Політика
Беззуба американська дипломатія під проводом ліволібералів і сіоністів не має майбутнього. Не дивно, що Вашинґтон ізолюється від світу.
01 січня, 21:39
Світ
Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.
01.12.2023, 19:06
Політика
Ручні путінські депутати Державної Думи РФ хочуть перейменувати Фінську затоку. Нову назву наразі обговорюють у профільних комітетах.
30.11.2023, 12:45
Війна
Населення підмосковного обласного центру відчуло на собі, як це лякатися невідомих звуків від вибухів. Росіяни опиняються у шкурі українців.
26.11.2023, 10:23