Американські літаки ДРЛВ E-3 Sentry вразливі проти китайських ракет

СВІТ
16.12.2021, 16:51
Американські літаки ДРЛВ E-3 Sentry вразливі проти китайських ракет
Фото: google

Цим літакам на полі бою загрожують китайські ракети PL-15 великої дальності дії

Американський літак ДРЛВ E-3 Sentry AWACS вразливий до китайських ракет "повітря-повітря" великої дальності PL-15. Про це 9 грудня під час віртуальної конференції заявив секретар ПС США Френк Кендалл, повідомляє видання Flight Global.

Як стверджує Кендалл, одна з головних проблем, з якою зіштовхуються ці типи платформ – це збільшення дальності зброї ворога, такого як Китай, який може використовувати авіаційні ракети великої дальності для знищення таких вразливих платформ, як літаки ДРЛВ, літаки наземного спостереження та паливозаправники.

"Знищення цих літаків може осліпити американські війська та ускладнити дії літаків на полі бою", – йдеться у повідомленні.

Чим саме замінити цю платформу у ПС США поки що не впевнені. Разом з тим, у вересні цього року начальник штабу ПС США генерал Чарльз Браун заявив, що служба розглядає можливість використання Boeing E-7 Wedgetail для заміни E-3. Він також сподівається, що місії ДРЛВ у майбутньому можна буде виконувати з космосу.

Водночас Кендалл вважає, що Wedgetail – тимчасова міра, яка дозволить заповнити пробіли до того часу, поки не знайдеться рішення у довгостроковій перспективі. Разом з тим, попри інтерес до космічної системи ДРЛВ, ця концепція, як зазначає Кендалл, є технічні обмеження.

 

Читайте також:
Війна
Або як нащадки козаків на степовому напрямку зброю добували й грозили московитам.
09 травня, 10:23
Війна
Російські окупаційно-терористичні війська приречені на поразку в Україні через деморалізацію особового складу і застаріле озброєння.
23 квітня, 19:09
Війна
Штурмовий загін бійців-"едельвейсів" знищив сучасний російський танк Т-90 "Владімір" у полях на Приазовському напрямку.
22 березня, 08:01
Економіка
Йдеться про те, щоб суттєво підвищити характеристики станції радіоелектронної пасивної розвідки
04 лютого, 15:12
Світ
В автоматі оптимально використовується енергія порохових газів і застосована конвекційна система відводу тепла від ствола
31 січня, 14:13
Історія
Про це повідомили у Міністерстві культури України
25 січня, 12:52