На московії дефіцит бронетехніки, але не солдатів

ВІЙНА
27 березня, 07:09
На московії дефіцит бронетехніки, але не солдатів

Окупанти відійшли від механізованих штурмів і сунуть уперед малими піхотними групами. Використовують мотоцикли, баґґі та «буханки».

Головна причина змін у тактиці московитів — високі втрати танків та бойових броньованих машин. Бронетехніку намагаються використовуватися лише, як транспорт для доставки піхоти до лінії бойового зіткнення для наступної її утилізації об захисні порядки ЗСУ.

Ну добре, іноді йдуть в навалу механізовані групи. Проте серед причин такої нестачі московитської броньованої техніки виокремимо наступні (доволі очевидні, як на погляд військовиків):

  • масштабність знищення вогневими засобами ЗСУ ворожої техніки;
  • підвищення ефективності застосування підрозділами ЗСУ мінно-вибухових загороджень;
  • низька якість броньованої техніки совєцького та постсовєцького виробництва;
  • неспроможність ВПК РФ адаптуватися до реалій війни: кількість техніки, що виробляється/відновлюється, грубо кажучи, у два рази менше за кількість техніки, що знищується;
  • виснаженість баз зберігання військової техніки та озброєння: більш-менш нормальне вже вичерпано, а те, що зберігається в менш прийнятних умовах, вимагає все більшого часу для капітального ремонту та модернізації. 

Всі знають, що живучість екіпажів «Bradley» та інших броньованих машин західного зразка у рази вища, ніж у їх московитських аналогів. Щобільше, у ворога відсутні аналоги БТР M113 або БМП M2A2 «Bradley» як такі — окупанти наварюють додаткову броню та всілякі приблуди на МТ-ЛБ та іншу техніку.

Звертаємо увагу на те, що спроби вдосконалити техніку робляться не на заводі, а у військах — кустарно. Це означає, що немає системності, тобто державного підходу.

Окремо відзначимо неспроможність оборонної промисловості адаптуватися до реалій війни. Так, як би путін та інші кремлівські діди не заявляли гучно про ставання їхньої економіки на військові рейки, вони не здатні повторити совєцький досвід минулого століття; не та країна, не ті люди, не ті можливості...

У цілому ж простежується тенденція, що за таких темпів, бронетехніка в окупантів закінчиться до 2026 року. На жаль, цього не скажеш про особовий склад московитів, якого у ресурсній федерації все ще занадто багато.

Московитський «м'ясний штурм» у Курській народній республіці на «буханках»
Московитський «м'ясний штурм» у Курській народній республіці на «буханках»
Автор : Євген Сасько
вибір редакції
Читайте також:
Війна
У міру того, як зростають втрати на полі бою, РФ покладається на запаси ще старої зброї часів СССР. В Україні ж подібна практика відсутня.
29.12.2024, 07:01
Світ
Кім Чен Ин закликав зміцнити ядерний потенціал своєї країни. На тепер армія КНДР здійснює заходи із приведення у повну бойову готовність.
19.11.2024, 12:35
Опінії
«Геноцид геноциду рознь», — так міркують собі неофіти сіонізму, торгуючи із рашистами. Тому Тель-Авіву ближче поведінка Москви, ніж Києва.
07.10.2024, 07:16
Світ
Зброя під назвою «Block-I» покликана ефективно знищувати невеликі ворожі цілі у повітрі. Лише питання часу, коли побачимо її на панцерниках.
21.07.2024, 15:12
Війна
Війна РФ проти України все більше схоже на протистояння гармат, гаубиць і мінометів. Тож постачання відповідних боєприпасів на вагу золота.
18.06.2024, 19:25
Світ
Розпропагандована система протиповітряного захисту виявилася ласою ціллю для «Гізболли». Ліванські бойовики дронами «виховують» ЦАХАЛ.
09.06.2024, 11:45