ФБР прийшло з обшуком в офіс компанії Коломойського в США

ПОЛІТИКА
04 серпня, 19:30
One Cleveland Center (Кливленд, Огайо, США)
One Cleveland Center (Кливленд, Огайо, США)
Фото: Google Maps

ФБР обшукало офіс американської компанії Optima, яку ПриватБанк підозрює у відмиванні виведених з банку грошей

ФБР провела обшук 4 серпня в офісі компанії Optima, яка належить Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову і може бути причетна до відмивання виведених грошей з ПриватБанку. Про це повідомляє американське видання Cleveland.com.

Видання цитує якогось агента ФБР Віки Андерсон. За її словами, агенти спецслужби обшукали офіс групи Optima, розташованої в центрі міста Клівленд в бізнес-центрі One Cleveland Center.

У планах ФБР також обшукати офіс Optima, розташований в Маямі.

Компанія Optima була однією з найбільших власників комерційної нерухомості в Клівленді. Вона контролювала 2,8 млн квадратних футів нерухомості в центрі міста. Однак за останні кілька років вона продала велику частину своєї нерухомості.

  • У травні 2019 року державний "ПриватБанк" подав позов в Канцелярський суд штату Делавер, де, зокрема, заявив, що Optima брала участь у відмиванні виведених грошей з банку. Загальну суму відмитих грошей за 10 років в ПриватБанку оцінили в близько $ 470 млрд.
  • У квітні 2019 року видання The Daily Beast повідомило, що ФБР розпочало розслідування проти Ігоря Коломойського. Бізнесмена нібито підозрюють у низці фінансових злочинів, в тому числі, у відмиванні грошей. У самому ж ФБР цю інформацію не підтвердили, але і не спростували.
Читайте також:
Чергову врізку було виявлено у Гадяцькому районі
04 вересня, 10:52
Ільменіт виробництва (ОГХК) відвантажується на адресу ПрАТ «Кримський ТИТАН» в окупованому Криму.
05 серпня, 16:45
У ДБР розпочали досудове розслідування щодо правоохоронців, котрі брали участь у спецоперації по затриманню Романа Скрипника
02 серпня, 09:55
Романа Скрипника, який 23 липня у Полтаві захопив у заручники полковника, вбито під час спецоперації неподалік Опішні.
01 серпня, 08:58
Борг різко зріс внаслідок зовнішніх запозичень.
28 липня, 17:30
Уряд національної згоди Лівії, що перебуває у Триполі, збирає докази військових злочинів, вчинених загонами так званої "Національної армії".
12 липня, 12:43