ФБР прийшло з обшуком в офіс компанії Коломойського в США

ПОЛІТИКА
04.08.2020, 19:30
One Cleveland Center (Кливленд, Огайо, США)
One Cleveland Center (Кливленд, Огайо, США)
Фото: Google Maps

ФБР обшукало офіс американської компанії Optima, яку ПриватБанк підозрює у відмиванні виведених з банку грошей

ФБР провела обшук 4 серпня в офісі компанії Optima, яка належить Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову і може бути причетна до відмивання виведених грошей з ПриватБанку. Про це повідомляє американське видання Cleveland.com.

Видання цитує якогось агента ФБР Віки Андерсон. За її словами, агенти спецслужби обшукали офіс групи Optima, розташованої в центрі міста Клівленд в бізнес-центрі One Cleveland Center.

У планах ФБР також обшукати офіс Optima, розташований в Маямі.

Компанія Optima була однією з найбільших власників комерційної нерухомості в Клівленді. Вона контролювала 2,8 млн квадратних футів нерухомості в центрі міста. Однак за останні кілька років вона продала велику частину своєї нерухомості.

  • У травні 2019 року державний "ПриватБанк" подав позов в Канцелярський суд штату Делавер, де, зокрема, заявив, що Optima брала участь у відмиванні виведених грошей з банку. Загальну суму відмитих грошей за 10 років в ПриватБанку оцінили в близько $ 470 млрд.
  • У квітні 2019 року видання The Daily Beast повідомило, що ФБР розпочало розслідування проти Ігоря Коломойського. Бізнесмена нібито підозрюють у низці фінансових злочинів, в тому числі, у відмиванні грошей. У самому ж ФБР цю інформацію не підтвердили, але і не спростували.
Читайте також:
Світ
Французькі правоохоронці мусять знайти виконавців замаху на життя сина другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова.
07 липня, 18:01
Полтава
Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін
20 червня, 11:45
Світ
Панування наркокартелів, шалена корупція, бездіяльність правоохоронців і судів стали буденністю для батьківщини нащадків ацтеків і майя.
20 червня, 09:08
Полтава
"Преміум" заклад відмовляється надавати клієнтам договори про надання послуг, змушуючи їх підписувати правила якогось ефемерного клубу
15 червня, 14:31
Опінії
Інакше, який із Володимира Олександровича Президент України чи тим паче Верховний Головнокомандувач Збройних Сил?!
09 червня, 09:07