Американські спецпризначенці залучені в етнічні чистки ЦАХАЛ у Ґазі

СВІТ
12 червня, 12:36
Американські спецпризначенці залучені в етнічні чистки ЦАХАЛ у Ґазі
Фото: Yeni Şafak

Вашинґтонські «яструби миру» вимагають від України не ескалювати конфлікт, а самі допомагають коїти масову різанину. Ізраїль їм важливіший.

Відомості про це із зони ведення бойових дій у Ґазі виклало одне з провідних турецьких видань Yeni Şafak. Зазначається, що спеціальний таємний підрозділ Армії США, відомий як «Delta», допомагає бойовикам ЦАХАЛ в окупації Палестини.

Мова про ганебну «операцію» у поселенні Нусейрат, де розташований другий після Рафаху табір для переміщених осіб. На тижні американські спецпризначенці самотужки зайшли у вказаний пункт, зачистили десятки будівель і визволили 4 єврейських бранців (шпигунів МОССАД — прим. ред.) із полону терористів ХАМАС.

При цьому, як з'ясувалося, загін «Delta» зробив усю брудну роботу за ізраїльське військо, адже бойовики ЦАХАЛ не спромоглися ні організувати операцію, ні виконати поставлені командуванням завдання. Саме тому між Ашдодом і Ґазою у травні американці спорудили морський пірс, куди згодом висадилися спецпризначенці.

За повідомленням тих палестинців із Нусейрата, кому вдалося вижити у бійні, вояки Армії США вирядилися у цивільний одяг і попрямували до табору для переміщених осіб із плавучого доку на автомобілях гуманітарної допомоги. Їх пропустили, адже загін «Delta» запевнив, що «пірс використовується виключно для доставлення продуктів, води та ліків».

Досягши місця призначення, американські бойовики вистрибнули з машин і почали розстрілювати людей, які на той час були на вулиці. Під час цієї різанини (як свідчать надані турецькими журналістами відеодокази — прим.ред.) вбито близько 80 осіб, переважно дітей, яких було дуже багато на вулиці.

Після цього літаки сіоністів стали бомбардувати по периметру місця атаки, відсікаючи можливий підхід терористів ХАМАС. Авіація ЦАХАЛ розбомбила кілька житлових будинків, в яких було повно цивільних, переважно жінок і дітей.

Раніше у березня президент Джозеф Байден навіть прийняв у Вашинґтоні майбутніх учасників цієї бійні. Пресслужба Білого дому виклала у соціальних  мережах знімок, але вже за годину видалили через можливу розконспірацію загону «Delta».

Тим часом при спробі вивезення 4 єврейських бранців машина американців заглухла, відтак сіоністи спрямували туди аж 3 озброєні загони з танками й літаками на поміч своїм союзникам. Як наслідок, було вбито ще понад 10 палестинців, запідозрених у зв'язках із терористами.

У Вашинґтоні та Тель-Авіві намагаються представити бійню як «успіх зі звільнення полонених». Однак насправді (і так вважають багато коментаторів), це абсолютно ганебна акція:

  • по-перше, сіоністи виявилися нездатними самостійно провести операцію із визволення своїх же бранці попри те, що знали про їхнє місце знаходження — Ізраїль запросив допомогу у США;
  • по-друге, американці надурили палестинців, представившись працівниками гуманітарної організації, яка надає допомогу;
  • по-третє, операція зі звільнення полонених вилилася в абсолютно криваву різанину, яку заперечують на берегах Потомаку;
  • по-четверте, звільнивши таким ганебним і кривавим шляхом 4-х бранців, ні американці, ні сіоністи не домоглися зовсім нічого, адже кількість полонених євреїв  після 7.X.2023 продовжує збільшуватися.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» не припиняє наголошувати на тому, що західна преса допомогла ізраїльському режиму фальсифікувати відомості про масові злочини бойовиків ХАМАС. Правду віднаходити складно.

Читайте також:
Політика
Польські політики та «фермери» оперативно відповіли на провокацію. Все, що змогли, так це знову перекрили кордон з Україною.
07 червня, 06:07
Світ
Прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.
22 травня, 19:25
Опінії
На жаль, ворожа пропаганда використовує будь-які теракти на Московії як привід для співчуття. І західне суспільство їй у цьому підігрує...
28 квітня, 18:30
Війна
Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.
28 березня, 20:25
Війна
Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.
20 березня, 06:01
Опінії
У ворога на нашу перлину Причорномор'я плани ще від 2014 року. Проте наша Одеса не по зубах московитам, які всюди сіють смерть.
17 березня, 13:00