Сотні зґвалтованих і обезголовлених єврейських дітей — вигадка Сатаньягу

СВІТ
10 червня, 08:25
Сотні зґвалтованих і обезголовлених єврейських дітей — вигадка Сатаньягу
Фото: The Times

Західна преса допомогла ізраїльському режиму фальсифікувати відомості про масові злочини бойовиків ХАМАС. Правду віднаходити складно.

Але, як доводить нове журналістське розслідування одного із провідних британських видань The Times, — усе ж можливо. Уряд Ізраїлю наполягає: ХАМАС офіційно санкціонував сексуальне насильство 7 жовтня 2023 року, хоча з'ясовано, що докази не витримують жодної критики.

Вже минуло майже пів року від тих трагічних подій, які спровокували нову війну за винищення палестинців у Ґазі. Цей конфлікт — багаторічна непримиренна битва наративів, мета якої за будь-що демонізувати противника.

Можливо, ніщо з того, що сталося 7.X.2023, не було більш спірним, ніж твердження Ізраїлю про те, що бойовики ХАМАС не тільки спалили, а й вирізали собі шлях через ізраїльські поселення вздовж кордону із сектором Ґаза, зґвалтувавши та вбивши до 1200 осіб і взявши понад 200 заручників.

Довести винуватість кривдників нині стає надскладним завданням, адже у місця, де скоєно злочин, тривають бойові дії, незалежних розслідувачів уряд Біньяміна Нетаньягу свідомо не допускає. Ізраїльські адвокати тих, які вижив у теракті, попереджають: відмова влади співпрацювати, ставить під загрозу перспективу будь-коли дізнатися всю правду про сексуальне насильство 7 жовтня і здійснити правосуддя для своїх жертв.

Британські журналісти наголошують, що ідея про арабського чоловіка як явну сексуальну загрозу єврейським жінкам розвивалася одночасно із рухом ізраїльської крайньоправої політики (тобто мессінського сіонізму). Жодна подія в історії сучасної держави Ізраїль не продемонструвала з такою жорстокістю логіку її потреби.

Розмови про зґвалтування почали розповсюджуватися ще до того, як закінчилися масові вбивства. Більшість інформації виходила від відвертих пропагандистів, які давали «неточну та ненадійну судово-медичну інтерпретацію» того, що вони виявили, створюючи миттєву, але помилкову розповідь про те, що сталося насправді 7.X.2023.

«Вони всі релігійні хлопці, більшість терористів ХАМАС — ультрарелігійні. Вони ніколи не бачили жінок, окрім своєї дружини. Тож як би вони впоралися навіть із десятком жінок? Це важко прийняти моїм співвітчизникам, що палестинські бойовики не могли вчинити масове зґвалтування», — коментує ситуацію виконавчий директор Асоціації кризових центрів зґвалтувань в Ізраїлі Оріт Суліцяну.

«Генеральну лінію партії» про зґвалтованих обезголовлених дітей та жінок насадила радниця Нетаньягу з юридичних питань Кочав Елкаям-Леві, сформувавши так звану «громадянську комісію» для збирання доказів сексуального насильства. Ця чиновниця поширювала фотографії вбитих жінок, які виявилися зображеннями курдських бійців у Сирії, а не єврейками із кібуців поблизу Ґази.

Кочав Елкаям-Леві пропагує західним ЗМІ(у центрі)
Кочав Елкаям-Леві пропагує західним ЗМІ(у центрі)

Прем'єр-міністр радо погодився із порадами своєї однопартійниці, оскільки бажає цілковитої окупації всіх палестинських земель та вигнання (а може все ж таки винищення) палестинського народу. Військовий кабінет Нетаньягу та його західні партнери сліпо повірили у дезінформацію, адже боротьба із тероризмом має рацію.

Важливо зауважити, що навіть на всіх відеоматеріалах (відзнятих під час тих трагічних подій) бойовиками ХАМАС, які переглянули незалежні експерти та правозахисники, та на всіх фотографіях, не було зображень зґвалтування. Вони найняли провідного ізраїльського дослідника «темної мережі», щоби знайти докази, у тому числі кадри, видалені із публічних джерел, але жодного не вдалося знайти.

Представник Палестини в ООН Ріяд Мансур, де країна має статус спостерігача, закликав ізраїльтян погодитися з рекомендаціями вказаної міжнародної команди, дозволивши повне відсторонене розслідування сексуального насильства 7 жовтня: «Нехай говорять факти. Нехай вирішує закон». Нетаньягу навідріз відмовився.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що ООН внесла терористів ЦАХАЛ до списку порушників прав дітей, а російську армію чомусь не внесла. Вочевидь забруднені в українську кров гроші від РФ не пахнуть.

Читайте також:
Політика
Позивачем виступають кілька державних органів РФ. З одного боку — прокурори й слідчі, а з іншого — карельський ґауляйтер Артур Парфьончіков.
вчора, 08:26
Політика
У разі, якщо адміністратори Facebook чи Instagram помітять мову ворожнечі щодо євреїв, користувачів каратимуть. Штрафами не обмежаться.
12 липня, 08:28
Опінії
Головні ненависниці, які знущалися з людей за ознаками віку, статі, фізіології, дикції, стали нити. Мовляв, їх цькують «войовничі гієни».
10 липня, 07:11
Політика
Одіозний українофоб Геннадій Труханов знову розщедрився на скандал. Міського голову турбує зростання ненависті до всього російського.
09 липня, 21:43
Політика
Чинний угорський прем'єр-міністр уміло спекулює історичними подіями. Ба більше: він маніпулює фактами заради утримання у руках влади.
05 липня, 21:43
Політика
Однопартійці Анґели Меркель повернулися до пацифістської риторики. Мовляв, Київ має берегти людей, домовившись про кінець війни із Москвою.
27 червня, 14:55