Американські та іранські солдати вбивають один одного у Перській затоці

СВІТ
22 листопада, 16:01
Американські та іранські солдати вбивають один одного у Перській затоці

9 бійців іранського Корпусу вартових ісламської революції загинули у бою з морськими котиками США неподалік іракської Басри.

Про це в інтерв'ю незалежному виданню "BasNews" повідомив командувач ВМС КВІР генерал Алі Риза Тенґсірі, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, впродовж тільки цього року в акваторії Перської затоки між американськими та іранськими військовослужбовцями сталося понад десяток подібних інцидентів.

«Усе, що я можу сказати, так це те, що на сьогодні в ході прямих бойових зіткнень між ВМС США та Ірану ми втратили 9 своїх бійців. До того втрат у нас не було. Противник діє дуже підступно, тому у відповідь ми завдали також 9 ударів. Ми не висвітлювали у ЗМІ деякі з цих локальних конфліктів, адже розуміємо наскільки серйозними можуть бути наслідки», – зазначив генерал Алі Риза Тенґсірі.

Водночас командувач ВМС КВІР не навів докладної інформації про те, коли саме відбулися вказані інциденти, обмежившися лише приблизним місцем – ​нейтральні води Перської затоки поряд з ірано-іракським кордоном.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Тегеран пообіцяв знищити Тель-Авів і Хайфу у разі нападу Ізраїлю на Іран.

вибір редакції
Читайте також:
Законний уряд Ємену занепокоєний безпорадністю міжнародної спільноти перед хуситами, яким усіляко допомагає Іран.
30 листопада, 14:25
Вихідці з Юдиного коліна продовжують утискати права і свободи непокірних палестинців, зокрема й сфері релігії.
29 листопада, 09:44
Турецький вертоліт в останній момент ухилився від ПТУРу
22 листопада, 16:19
Міністри новосформованого уряду Держави Ізраїль продовжують окупаційному політку своїх попередників на теренах Палестини.
03 листопада, 12:07
Жителі єменського регіону Аль-Абдія опинилися у вкрай скрутному становищі через безперебійний наступ повстанців-хуситів.
29 жовтня, 09:07
Але у "демократичному" світі все це мало кого хвилює.
27 жовтня, 17:12