Симетрична відповідь: Іран обіцяє знищити Тель-Авів і Хайфу у разі нападу Ізраїлю

СВІТ
07.03.2021, 14:19
Симетрична відповідь: Іран обіцяє знищити Тель-Авів і Хайфу у разі нападу Ізраїлю
Фото: cdnuploads.aa.com.tr

Ізраїль демонструє власну безпорадність.

Міністр оборони Ірану Амір Хатем в Тегерані прокоментував заяву свого ізраїльського колеги Бені Ганц про «відновлення планів з завдання ударів по ядерних об'єктах Ірану».

Хатем попередив, що Іран володіє усіма необхідними військовими можливостями для захисту безпеки і стабільності держави.

«Ніхто в регіоні не визнає сіоністський режим, у зв'язку з чим країни були змушені звести стіни навколо себе. Крім того, від відчаю вони [Ізраїль] погрожують Ірану. Ми знищимо Тель-Авів і Хайфу в разі допущення ними помилки », – заявив іранський міністр.

Нагадаємо, що 27 січня поточного року  Глава Генштабу ВС Ізраїлю Авів Кохаві заявив, що доручив підготувати нові плани операцій з метою запобігання ядерної програми Ірану.

П'ятого березня міністр оборони Ізраїлю оголосив, що так звана армія оборони Ізраїлю оновлює свої плани з метою завдавати удару по ядерних об'єктах Ірану.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону.

Читайте також:
Полтава
Востаннє Дональд Трамп бачився з північнокорейським диктатором у 2019 році.
05 листопада, 10:54
Світ
Наразі триває аналіз типів озброєнь, які застосувала КНДР.
04 листопада, 13:29
Світ
Україна має звернути увагу на негативні тенденції у боротьбі з корупцією та прискорити реформи у сфері верховенства права.
04 листопада, 13:09
Політика
Мерц запросив президента Сирії до Берліна.
04 листопада, 12:29
Світ
До виведення ВМС з бази у 2004 році Рузвельт-Роудс була однією з найбільших військово-морських баз США у світі.
03 листопада, 07:45
Світ
Туреччина різко скоротила закупівлі російської нафти та переходить на постачання з Іраку та Казахстану.
02 листопада, 17:13