Сонцемобіль Aptera для арабських емірів

30 квітня, 06:00
Сонцемобіль Aptera для арабських емірів
Фото: DesignBoom

Американська компанія Aptera Motors випустить спеціальну версію триколісного електрокара. Транспортний засіб працює на сонячній енергії.

Такі відомості оприлюднило галузеве міжнародне видання DesignBoom із посиланням на виробника. Зазначається, що корпорація планує поставити 53 сонцемобілі під кодовою назвою «Aptera Union Edition» до Об'єднаних Арабських Еміратів не раніше 2026 року.

Хто саме отримає унікальні автівки виробник свідомо не вказує з обмовкою, що покупці забажали залишитися неназваними. Західна преса припускає — власниками сонцемобілів можуть бути арабські шейхи або діти російських олігархів, які віднедавна осіли в Абу-Дабі та Дубаї.

Слід зауважити, що Aptera Motors — стартап із виробництва електромобілів, оснащених сонячними панелями. Торік корпорація обіцяла випустити на дороги Америки та Європи понад 30 000 своїх перших автівок типу «Launch Edition», однак вони й досі перебувають у цеху.

Крім того, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що у місті Сан-Франциско запустили безпілотні автобуси. Державні регулятори штату Каліфорнія схвалили розширення роботи «роботаксі».

Сонцемобіль Aptera для арабських емірів_1
Читайте також:
Світ
Поки неповторна у своєму роді технологічна новинка не готова до участі у боях. Але у разі потреби її обіцяють неодмінно застосувати.
05 травня, 21:07
Життя
Українська команда вперше взяла участь у технологічному хакатоні для підлітків Teens in AI, і одразу здобула перемогу.
27 квітня, 08:27
Політика
Інженери заявляють, що їм вдалося створити найдосконалішу у світі безпілотну розвідувальну систему у своєму класі.
03 квітня, 15:35
Війна
СГ дрон DJI Agras T30 перебуває на озброєнні ЗСУ. Він може бути озброєний кулеметом ПКМ 7,62x54mmR і гранатометом Bullspike-AT.
26 січня, 11:45
Життя
Лідером списку інновацій, за версією впливового наукового журналу, — ліки проти ожиріння на базі пептиду GLP-1. Йдеться про «Ozempic».
20.12.2023, 06:00
Життя
Своїми інноваціями Швеція рятує життя і техніку Сил оборони України. Як і за гетьмана Мазепи шведи на боці тих, хто боронить Європу від зла.
19.12.2023, 06:00