Американські ЗМІ підігрують ізраїльському терору у Ґазі

СВІТ
23.11.2023, 21:31
Американські ЗМІ підігрують ізраїльському терору у Ґазі
Фото: Twitter

Після 7 жовтня сіоністський режим розкрутив на повну пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США.

За повідомленням незалежного OSINT-аналітика на псевдо «Sprinter Monitor», репортери американського телеканалу Fox News відпрацювали за методичками ізраїльських спеціальних служб. Фактично, йдеться про виробництво дешевих антипалестинських фейків.

Як можна побачити на доказах нижче, журналіст Трей Їнґст узяв участь у постановці прориву «терористів ХАМАСу» на східному кордоні смуги Ґази. Виявилося, що одним із  «палестинських бойовиків» став єврейський актор, який засвітився і в інших подібних постановках, влаштованих за завданням командування ЦАХАЛ.

Однак невдовзі після викриття репортер Fox News вилучив фейковий ролик з усіх своїх сторінок у соціальних мережах. Керівництво Трея Їнґста відмовилося коментувати пропагандистські виверти свого штатного співробітника.

Слід зауважити, що ізраїльські виробники брехливих емоційних новин також вчилися у творця нацистської пропаганди Йозефа Ґьоббельса, як і їхні російські колеги. Тому не дивуйтеся появі звісток про «розіп'ятих єврейських хлопчиків в ярмулках», що було у тренді кремлівських медіасмітників у 2014-2016 роках.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що починаючи з 1 листопада в Ізраїлі саджатимуть за дописи у соціальних мережах і за «фейки про ЦАХАЛ». Це відверто російська калька.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55
Політика
Старша донька 45-го американського президента разом із чоловіком перебувають з офіційним візитом в Ізраїлі. Подібне тягне до подібного.
22.12.2023, 19:45
Світ
Головний російський воєнний злочинець звернувся із багатогодинним словесним проносом до власного плебсу. Нічого нового він не сказав.
15.12.2023, 12:48
Політика
Російський бункерний дід оголосив, що балотуватиметься на прийдешніх президентських виборах. Уже зараз рівень його підтримки перевищує 73%.
11.12.2023, 08:23