Кнесет запроваджує антипалестинську цензуру

СВІТ
14 листопада, 16:54
Кнесет запроваджує антипалестинську цензуру
Фото: Al Jazeera

Починаючи з 1 листопада в Ізраїлі саджатимуть за дописи у соціальних мережах і за «фейки про ЦАХАЛ». Це відверто російська калька.

Такі відомості із Західного Єрусалиму, де знаходиться будівля Кнесету, оприлюднило видання The Times of Israel. Зазначається, що ізраїльський парламент законодавчо ініціював кримінальну відповідальність за «споживання терористичних матеріалів».

Правозахисні організації стверджують, що поправка до ізраїльського закону про боротьбу із тероризмом рівнозначна контролю за думками. Адже тепер поліція, прокуратура і суди позбавлятимуть волі всіх критиків ЦАХАЛу і прихильників Палестинської держави незалежно від етнічної приналежності та віросповідання.

Як з'ясувалося, запроваджена Кнесетом і підтримана міністерством юстиції Ізраїля законодавча ініціатива передбачає ув'язнення для розповсюджувачів фейків і пропагандистських матеріалів строком від 6 місяців до 2 років. Правозахисники ж певні, що ізраїльські депутати могли позичити цю ідею у своїх російських колег.

Вочевидь, фейк для сіоністів — це коли пишеш правду про звірства бойовиків ЦАХАЛ на палестинській землі, які не цураються мавпувати дії нелюдів із російської армії. Питання до влади України, яка підтримала різанину палестинських дітей: вам нікого не нагадують нові «закони» Ізраїлю?

Насамкінець зауважимо, що минулого тижня Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй засудила ізраїльську окупацію Палестини. На бік сіоністів стали лише США, Угорщина, Маршалові острови, Науру, Канада і Мікронезія.

Читайте також:
Політика
Ресурсній федерації московії вдалося відновити втрачені після 24 лютого 2022 року позиції на міжнародній арені. Зокрема, й у галузі науки.
вчора, 12:27
Кримінал
Як раніше писав «Останній Бастіон», коронавірусна пандемія збагатила фармакологічній мафії. Натомість у вакцинованих проблеми зі здоров'ям.
01 грудня, 15:35
Світ
Після 7 жовтня сіоністський режим розкрутив на повну пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США.
23 листопада, 21:31
Світ
У Тель-Авіві зарозуміло визнали, що бійня у шпиталі в секторі Ґаза мала пропагандистський характер. Жодних терористів там не було.
16 листопада, 21:35
Політика
Російські агенти впливу активно працюють в країнах Сходу. Головна мета — зменшити рівень підтримки України та посіяти українофобію.
08 листопада, 14:10
Політика
На думку юдеїв-антисіоністів, антисемітизм є «киснем для Ізраїлю». Цей «кисень» використав для появи єврейської держави теоретик сіонізму.
07 листопада, 13:26