Американський сенатор закликав Зеленського провести вибори попри війну

ПОЛІТИКА
24.08.2023, 08:37
Володимир Зеленський провів зустріч із сенаторами Сполучених Штатів Америки Ліндсі Гремом і Річардом Блюменталем, які представляють Республіканську та Демократичну партії США.
Володимир Зеленський провів зустріч із сенаторами Сполучених Штатів Америки Ліндсі Гремом і Річардом Блюменталем, які представляють Республіканську та Демократичну партії США.
Фото: Офіс Президента

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем вважає, що це буде кращим доказом змін у країні.

Американський сенатор Ліндсі Грем вважає, що вибори в Україні мають відбутись наступного року навіть попри війну. Таку думку сенатор від Республіканської партії висловив на пресконференції в Києві, повідомляє Радіо Свобода.

«Моє сьогоднішнє послання до президента: я вражений тим, що зробили ви та ваша країна, чоловіки та жінки. Ми продовжимо боротися, щоб вам надходила зброя, щоб ви могли виграти війну, яку ми не можемо дозволити собі програти. Але також ви повинні робити дві справи одночасно. Наступного року в Україні мають відбутися вибори», – сказав Грем.

Він наголосив, що навіть попри російське вторгнення хоче побачити вільні та чесні вибори в Україні, щоб американський народ повірив, що Україна, яка, за його словами, в минулому була дуже корумпованою країною, змінилась.

Грем додав, що у США пильно стежать за переданою Києву фінансовою та військовою допомогою.

«Ми стежимо за кожним доларом, за кожною одиницею зброї. Ми продовжуємо робити свій внесок. І я задоволений тим, що українці не наживаються на американському народові. Вони допомагають йому. І я вважаю, що Україні настав час зробити наступний крок у становленні демократії, а саме – провести вибори у 2024 році», – повторив американський сенатор.

Раніше повідомлялось, що у ПАРЄ також наполягають на проведенні виборів в Україні під час війни.


Нагадаємо, що глава держави Андрій Єрмак та Володимир Зеленський дали старт виборчим перегонам.

Проведення виборів народних депутатів України у 2024 році коштуватиме державі понад 3,7 млрд грн.

Нагадаємо, що проведення виборів під час дії воєнного стану не заборонено Конституцією.

Проте, в інтерв'ю телеканалу "Рада" в етері єдиного "Зелемарафону" голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що :

«Я зауважу, що Конституція не забороняє проведення виборів під час дії воєнного стану. Ця заборона міститься у Законі України "Про правовий режим воєнного стану". І тому конституційної заборони проводити вибори під час воєнного стану немає. Водночас нині нам необхідно дотримуватися балансу», – розтлумачив наміри Банкової спікер парламенту.

Руслан Стефанчук також наголосив, що до проведення виборів владі треба ухвалити якісь додаткові "важливі рішення" з приводу волевиявлення, яке "найближчим часом буде актуалізовано".

"Останній Бастіон" нагадує читачам, що в рамках передвиборного туру областями України, Голова держави Андрій Єрмак та Володимир Зеленський, який грає роль президента України, побували у Полтаві, на Донбасі, на Харківщині, у Чернігівській області.

Останнім часом В рамках передвиборного туру глава держави Єрмак та Володимир Зеленський відвідали фронтові бригади на Донецькому та Запорізькому напрямках.

Голова держави Андрій Єрмак активно готується до чергових виборів, та хоче привести Володимира Оманського на другий преЗЕдентський термін.

Для цього Єрмак і Ко, заручившись підтримкою олігархічних засобів масової дезінформації, роблять все можливе, щоб єдиними джерелами дезінформації для українців стали "ЗелеМарафон" та російськомовний телеканал "FREEДОМ", що щедро фінансуються з бюджету.

Також в Україні було впроваджено систему фільтрації фішингових доменів, що призвело до того, що можна довільно блокувати будь-які сайти в Україні, особливо ті, які говорять правду про "Слуг неукраїнського народу", Володимира Оманського, та голову держави Андрія Єрмака.

Забезпечивши собі ексклюзивну медійну підтримку, Голова держави Андрій Єрмак та Володимир Зеленський, який грає роль президента України, вирушили у передвиборний тур регіонами України.

А СБУшники Василя Малюка зачищають для них медійне поле в Україні.

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Світ
Він — єдиний іранський політик і колишній голова держави, який засудив російську агресію проти України. РФ назвав «сатанинською країною».
03 червня, 19:23
Позиція
І якщо Мамай намагається отримати повій та куховарок, то Зеленський з Єрмаком — всю країну.
30 квітня, 17:22
Політика
«Нам також важливе виживання та сила України», — заявив 45-й президент США, здивувавши своїх однопартійців. Почалася велика гра за виборця.
24 квітня, 20:23
Світ
Виявляється, соціалізм не дуже корисний для економіки. Хто б міг подумати, що саме так працює міжнародний ринок і світовий порядок.
21.11.2023, 10:01
Політика
Журналісти опублікували депеші, які «згори» отримали місцеві чиновники
07.11.2023, 13:06
Політика
Зеленський вирішив взяти приклад із кремлівського диктатора.
06.11.2023, 15:12