Зеленський дав старт виборчим перегонам

16 серпня, 12:35
Зеленський дав старт виборчим перегонам

Зеленський та Єрмак хочуть закріпити за собою узурповану ними владу.

Центральна виборча комісія (ЦВК) затвердила орієнтовний обсяг видатків на президентські вибори та вибори народних депутатів у 2024 році. Про це йдеться на офіційному сайті ЦВК.

Орієнтовний обсяг видатків, необхідних для проведення виборів президента України на 2024 рік, склав понад 5,4 млрд грн.

ЦВК затвердила орієнтовний обсяг видатків на президентські вибори та вибори народних депутатів у 2024 році
ЦВК затвердила орієнтовний обсяг видатків на президентські вибори та вибори народних депутатів у 2024 році

Проведення виборів народних депутатів України у 2024 році коштуватиме державі понад 3,7 млрд грн.

Як зазначила Центральна виборча комісія, згідно з положенням статті 20 Виборчого кодексу України, у разі припинення або скасування воєнного стану ухвалюється рішення щодо призначення виборів, виборчий процес яких був припинений або не розпочався у зв’язку з введенням воєнного стану, або оголошується про початок виборчого процесу.

Нагадаємо, що проведення виборів під час дії воєнного стану не заборонено Конституцією.

Проте, в інтерв'ю телеканалу "Рада" в етері єдиного "Зелемарафону" голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що :

«Я зауважу, що Конституція не забороняє проведення виборів під час дії воєнного стану. Ця заборона міститься у Законі України "Про правовий режим воєнного стану". І тому конституційної заборони проводити вибори під час воєнного стану немає. Водночас нині нам необхідно дотримуватися балансу», – розтлумачив наміри Банкової спікер парламенту.

Руслан Стефанчук також наголосив, що до проведення виборів владі треба ухвалити якісь додаткові "важливі рішення" з приводу волевиявлення, яке "найближчим часом буде актуалізовано".

За словами політолога Назара Приходька, на Банковій розглядають різні потенційні сценарії, основним з яких є тимчасове скасування воєнного стану на період організації виборів президента і парламенту.

Бурхлива діяльність СБУ з "ліквідації ботоферм" - це не піклування про національну безпеку України, це зачистка медійного простору перед виборами.

"Останній Бастіон" нагадує читачам, що в рамках передвиборного туру областями України, Голова держави Андрій Єрмак та Володимир Зеленський, який грає роль президента України, побували у Полтаві, на Донбасі, на Харківщині, у Чернігівській області.

Голова держави Андрій Єрмак активно готується до чергових виборів, та хоче привести Володимира Оманського на другий преЗЕдентський термін.

Для цього Єрмак і Ко, заручившись підтримкою олігархічних засобів масової дезінформації, роблять все можливе, щоб єдиними джерелами дезінформації для українців стали "ЗелеМарафон" та російськомовний телеканал "FREEДОМ", що щедро фінансуються з бюджету.

Також в Україні було впроваджено систему фільтрації фішингових доменів, що призвело до того, що можна довільно блокувати будь-які сайти в Україні, особливо ті, які говорять правду про "Слуг неукраїнського народу", Володимира Оманського, то голову держави Андрія Єрмака.

Забезпечивши собі ексклюзивну медійну підтримку, Голова держави Андрій Єрмак та Володимир Зеленський, який грає роль президента України, вирушили у передвиборний тур регіонами України.

А СБУшники Василя Малюка зачищають для них медійне поле в Україні.

Автор : Микола Степаненко
вибір редакції
Читайте також:
Блоги
Для всіх нас війна проти російського загарбника – це "дощ надовго". Влада робить усе, щоби відтягнути перемогу своїм непотрібним популізмом.
08 вересня, 17:28
Блоги
Замість міністра Резнікова в офісі обговорюють призначення Рустема Умєрова, діючого голови Фонду держмайна.
31 серпня, 07:01
Блоги
Усі тищенки, трухіни та особливо ті, кого ще не схопили, будуть раді такому перебігу кримінальних справ.
28 серпня, 10:48
Політика
Понад 100 тисяч осіб вийшли на вулиці Тель-Авіва проти узурпації влади чинним прем'єр-міністром, який насаджує авторитарну судову реформу.
27 серпня, 18:55
Політика
Замість того, щоб позбутися Шуфрича, "Слуги" планують позбутися Комітету з питань свободи слова.
08 серпня, 07:29
Світ
З метою утримати владу у руках, проросійська хунта Ніґеру попросила допомоги у прігожинських терористів із ПВК "Вагнера".
05 серпня, 21:32