Андрій Стемпіцький провідав військових, поранених у боях під Бахмутом та Соледаром

Виміри
03 лютого, 14:15

Командир ДУК «Правий сектор», Член Проводу «Правого сектору» Андрій Стемпіцький провідав поранених воїнів у шпиталях Полтавщини

Сьогодні український військово-політичний діяч, Член Проводу «Правого сектору», Командир ДУК «Правий сектор» Андрій Стемпіцький провідав у шпиталях Полтавщини воїнів, які отримали поранення на східному фронті в районі Бахмуту та Соледару.

Командир ДУК «Правий сектор» подякував мужнім воїнам, які не шкодуючи власного життя і здоров’я, проявляють мужність та героїзм в районах виконання бойових завдань на Донбасі.

Андрій Стемпіцький зазначив, що перемогу, яку кують Герої української нації на фронтах, не спинити, і ми обов'язково звільнимо тимчасово окуповані території нашої держави від російських окупантів.

Автор : Валерій Пальчик
Читайте також:
Війна
За короткий час кульмінація війни стане найпотужнішою фазою, в якій поряд з українськими захисниками пліч-о-пліч стоятимуть сини Сакартвело.
25 лютого, 20:56
Світ
Поневолені ресурсною федерацією московією корінні етноси Північного Кавказу мають останній шанс на здобуття власного суверенітету.
24 лютого, 20:58
Війна
Сьогодні – 185 років білоруському національному герою.
02 лютого, 20:07