Андрій Стемпіцький провідав військових, поранених у боях під Бахмутом та Соледаром

03.02.2023, 14:15
Андрій Стемпіцький провідав військових, поранених у боях під Бахмутом та Соледаром

Командир ДУК «Правий сектор», Член Проводу «Правого сектору» Андрій Стемпіцький провідав поранених воїнів у шпиталях Полтавщини

Сьогодні український військово-політичний діяч, Член Проводу «Правого сектору», Командир ДУК «Правий сектор» Андрій Стемпіцький провідав у шпиталях Полтавщини воїнів, які отримали поранення на східному фронті в районі Бахмуту та Соледару.

Командир ДУК «Правий сектор» подякував мужнім воїнам, які не шкодуючи власного життя і здоров’я, проявляють мужність та героїзм в районах виконання бойових завдань на Донбасі.

Андрій Стемпіцький зазначив, що перемогу, яку кують Герої української нації на фронтах, не спинити, і ми обов'язково звільнимо тимчасово окуповані території нашої держави від російських окупантів.

Автор : Валерій Пальчик
Читайте також:
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17