Європейські країни відновлюють карантинні обмеження

СВІТ
22.12.2021, 13:32
Європейські країни відновлюють карантинні обмеження
Фото: google

Covid Omicron продовжує поширюватися континентом

Цей штам коронавірусу вже домінує у багатьох європейських країнах.

Португалія оголосила про нові карантинні обмеження після Різдвяних свят і жорсткіші заходи щодо соціального дистанціювання. З 26 грудня у країні закриються бари та нічні клуби, а більшість працівників перейдуть на віддалений режим роботи до 9 січня наступного року. Збори на свіжому повітрі будуть обмежені до 10 осіб.

Іспанія повідомила про найбільшу кількість щоденних випадків захворювання з початку пандемії. Прем'єр-міністр Педро Санчес зустрічається із регіональними лідерами, щоб обговорити посилення карантину.

Франція попередила, що кількість щоденних випадків незабаром може перевищити 100 тисяч. У цій країні розпочато вакцинацію дітей віком від 5 до 11 років.

Німеччина оголосила, що з 28 грудня повернуться обмеження щодо зібрань понад 10 осіб, закриються нічні клуби, а футбольні матчі з цієї дати проводитимуться за зачиненими дверима.

"У коронавірусу не буває різдвяних перерв", — заявив у вівторок канцлер Німеччини Олаф Шольц.

Протягом трьох тижнів з 28 грудня бари та ресторани Фінляндії мають зачинятися о 18:00 з обмеженою кількістю сидячих місць. Мандрівникам, які прибувають із Шенгенської зони ЄС, необхідно буде показати негативний ПЛР-тест на Covid.

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон раніше заперечував нові обмеження для Англії перед Різдвом, але Шотландія, Уельс та Північна Ірландія вже оголосили про посилення карантину.

У Швеції також змінено умови обслуговування у барах, кафе і ресторанах, громадян просять за можливістю перейти на віддалений режим роботи.

Нідерланди також запровадили жорсткіші обмеження, оголосивши з понеділка сувору ізоляцію, але інші європейські лідери хочуть відкласти жорсткіший контроль до закінчення святкового періоду, якщо це можливо.

Згідно з останніми даними ЄС, у Європі вже зареєстровано понад 89 мільйонів випадків захворювання та 1,5 мільйона випадків смерті від коронавірусу.

Читайте також:
Новини
Про це повідомив Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.
27.10.2021, 13:31
Полтава
Під час локдауну в Полтаві зачинять усі непродовольчі ринки. Через це підприємці Центрального базару вийшли на протест до ОДА.
01.04.2021, 13:50
Полтава
У 5 містах області в суботу зачиняють спортклуби, ТРЦ, заклади харчування. Транспорт курсуватиме, а діти вчитимуться дистанційно
30.03.2021, 17:10
Полтава
17 березня минає рік карантину в Полтаві. «Останній Бастіон» зробив підбірку фото першого  локдауну.
17.03.2021, 15:45
Світ
З метою зупинити поширення коронавірусу влада Турецької Республіки вирішила посилити карантинні обмеження.
05.12.2020, 13:24
Світ
Власник ресторану у Франкфурті вигадав незвичайний спосіб, щоб привернути увагу до негативного впливу локдауну на сферу послуг.
30.11.2020, 10:26