Анкара вимагає від Москви «не нагнітати конфлікт» із Києвом

СВІТ
03.12.2021, 11:02
Анкара вимагає від Москви «не нагнітати конфлікт» із Києвом
Фото: Twitter

Туреччина не буде стороннім спостерігачем за російською агресією, котра 8-й рік триває в Україні, як би того не хотів Кремль.

Про це під час двосторонньої зустрічі з очільником МЗС РФ у Стокгольмі заявив його турецький колега Мевлют Чавушоглу, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Він прямо в очі Сєргєю Лаврову сказав, що Анкара продовжить усіляко допомагати Києву, паралельно закликавши путінський режим відмовитися від нової ескалації конфлікту.

Міністр закордонних справ Туреччини також додав, що реалізація так званого "боснійського сценарію" в Україні (тобто, контрольованої зовні федералізації її території й втрати геополітичної суб'єктності — прим. ред.) не має жодного шансу на втілення.

Водночас окрім "українського питання" Чавушоглу з Лавровим обговорили й нагальні проблеми Кавказького регіону; очільник МЗС Туреччини вкотре наголосив, що після торішньої Карабаської війни сторонам слід дотримуватися наявного мирного status quo.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", державний секретар США Ентоні Блінкен певен — до кінця 2021 року московська орда піде у масштабний наступ на Україну.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Путінський режим блефує і марно намагається примусити світ ядерним шантажем всадовити Україну за стіл мирних перемовин, яких не буде.
30 серпня, 08:09
Світ
Російське вторгнення в Україну, яке триває вже рівно 6 довгих і кривавих місяців, змінило світ остаточно і назавжди.
25 серпня, 09:23
Світ
Моральний обов'язок усіх вільних народів полягає у найшвидшому наданні українцям більше зброї та запровадженні жорсткіших санкцій проти РФ.
21 серпня, 17:00
Світ
Міністр закордонних справ Туреччини закликав Вірменію відмовитися від нових провокацій у привласненні суверенної території Азербайджану.
09 серпня, 19:23
Світ
Двосторонні відносини Києва з Таллінном будуть поглиблюватися, бо тільки разом нам вдасться зламати хребта спільному ворогу – Москві.
03 серпня, 18:01
Опінії
Знаєте, як найкраще боротися з впливом російської брехні? Побудовою міжнародної репутації бездоганного партнера, а це довго і важко.
11 червня, 17:09