Анкара вимагає від Москви «не нагнітати конфлікт» із Києвом

СВІТ
03.12.2021, 11:02
Анкара вимагає від Москви «не нагнітати конфлікт» із Києвом
Фото: Twitter

Туреччина не буде стороннім спостерігачем за російською агресією, котра 8-й рік триває в Україні, як би того не хотів Кремль.

Про це під час двосторонньої зустрічі з очільником МЗС РФ у Стокгольмі заявив його турецький колега Мевлют Чавушоглу, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Він прямо в очі Сєргєю Лаврову сказав, що Анкара продовжить усіляко допомагати Києву, паралельно закликавши путінський режим відмовитися від нової ескалації конфлікту.

Міністр закордонних справ Туреччини також додав, що реалізація так званого "боснійського сценарію" в Україні (тобто, контрольованої зовні федералізації її території й втрати геополітичної суб'єктності — прим. ред.) не має жодного шансу на втілення.

Водночас окрім "українського питання" Чавушоглу з Лавровим обговорили й нагальні проблеми Кавказького регіону; очільник МЗС Туреччини вкотре наголосив, що після торішньої Карабаської війни сторонам слід дотримуватися наявного мирного status quo.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", державний секретар США Ентоні Блінкен певен — до кінця 2021 року московська орда піде у масштабний наступ на Україну.

Читайте також:
Світ
Квапливо залишивши торік Афґаністан, американці остаточно не пішли з середньоазійського регіону, навіть змогли посилити свій вплив.
07 травня, 19:12
Політика
Рішучий спротив українського народу російським окупаційно-терористичним загарбникам згуртував наших партнерів на Заході.
07 травня, 06:55
Світ
Через московитську воєнну агресію фінляндська влада, громадськість та культурні діячі налагоджуватимуть тісні відносини з Україною.
02 травня, 20:44
Війна
З фасаду дипломатичного представництва України на Московії демонтували табличку та зняли синьо-жовтий прапор.
02 березня, 13:07
Політика
В даній ситуації українцям варто сподіватися лише на самих себе
22 лютого, 15:21
Світ
Адміністрація Жаїра Мессіаша Болсонару не визнає посягання Кремля на територіальну цілісність і державний суверенітет незалежної України.
15 лютого, 12:37