Блінкен попередив про масштабний наступ РФ

СВІТ
02.12.2021, 14:12
Блінкен попередив про масштабний наступ РФ
Фото: YouTube

Кремлівський "бункерний щур" ніяк не затямить: Україна йому ніколи та ні за яких обставин не підкориться!

Державний секретар США Ентоні Блінкен певен, що до кінця 2021 року московська орда піде у масштабний наступ на Україну.

Відповідну заяву головний американський дипломат зробив на пресконференції у Ризі, інформує аґенція "Останній Бастіон".

У Вашинґтоні стурбовані можливим розвитком подій, оскільки Москва останнім часом збільшила свою активність в інформаційному просторі, розгорнувши нову антиукраїнську істерію.

«Пропагандистська кампанія Кремля спрямована проти України у соцмережах зросла вдесятеро, досягнувши рівня 2014 року, коли Росія окупувала Крим. Ми знаємо, що РФ має на меті виправдати свої військові дії та представити Україну агресором. Російський режим навіть намагається дестабілізувати Україну зсередини, готуючи відповідні терористично-диверсійні угруповання», – прокоментував ситуацію Ентоні Блінкен.

Державний секретар США також додав, що в адміністрації президента Джозефа Байдена точно не знають, чи ухвалив Владімір Путін рішення про вторгнення в Україну, однак Кремль може розпочати цю кампанію вже найближчим часом.

«На нашу думку, партнери України мають бути готовими до всіх можливих варіантів розвитку подій. Росія має відчути, що її дії не будуть залишені без покарання», – підсумував головний американський дипломат.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", загальний рівень смертності на території РФ побив антирекорди часів Другої світової війни, але путінський режим вперто цього не помічає, готуючися до нової ескалації проти України.

Читайте також:
Практика «ленд-ліз» широко застосовувалась в роки Другої світової війни
21 січня, 14:32
Влада США більше не втаємничуватиме від власних громадян правду про траґічні події 20 річної давнини, що сталися у Нью-Йорку та Вашинґтоні.
04.09.2021, 16:45
Найбільша американська приватна військова компанія мала збудувати в Україні завод боєприпасів і створити авіаційний консорціум.
08.07.2021, 09:34
46-й президент США Джозеф Байден довго і демонстративно відмовляв Володимиру Зеленському в аудієнції через свою ненависть до України.
11.06.2021, 07:01
Підривна діяльність кремлівського аґента Андрія Деркача і його поплічників завдала суттєвої репутаційної шкоди Україні.
29.05.2021, 19:53
Розбудова кількасоткілометрової огорожі на американсько-мексиканському кордоні є затратною справою для державного бюджету США.
01.05.2021, 11:24