«Антикорупціонер» Лещенко — власник незадекларованої нерухомості у Флориді

ПОЛІТИКА
27.12.2021, 11:23
«Антикорупціонер» Лещенко — власник незадекларованої нерухомості у Флориді

Член наглядової ради державного залізничного монополіста Сергій Лещенко приховує від громадян елітну квартиру у США.

Про це свідчить журналістське розслідування авторитетного міжнародного видання "Reuters", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що Сергій Лещенко є одним із сотні власників дорогих апартаментів у житловій багатоповерхівці в штаті Флорида, що належить родині експрезидента США Дональда Трампа.

Окрім вітчизняного "антикорупціонера", який невідомо як і завдяки кому придбав елітну заокеанську нерухомість, власниками є родичі олігархів з оточення Владіміра Путіна, а також діти службовців ФСБ РФ і функціонерів "Єдиної Росії".

«Російська еліта, — а це понад 60 офіційно зареєстрованих осіб, — вклала у будівлі Трампа майже $100 мільйонів. Тільки у Флориді виявлено велику концентрацію житлової нерухомості, спорудженої компаніями колишнього американського президента. Доволі прозоре законодавство штату допомогло визначити право власності на нерухомість, ніж, скажімо, це робилося б у Каліфорнії чи Техасі, де суворі закони на боці власників, які не бажають оприлюднювати особисті статки та майно», — стверджується у матеріалі видання "Reuters".

На загал вказаний огляд унаочнив, що принаймні 63 особи з російськими паспортами купили нерухомість на суму не менш як $98,4 мільйона у семи розкішних вежах під брендом Трампа на півдні Флориди.

Українець Лещенко став власником квартири у багатоповерхівці "Trump Hollywood", де його визначили як Ryzik-SAlapprt (тобто, Райзик — Сергій Анатолійович Лещенко апартаменти — прим. ред.); однак це майно в його деклараціях чомусь відсутнє.

«Антикорупціонер» Лещенко — власник незадекларованої нерухомості у Флориді_1

Відтак виникає цілком логічне запитання до НАЗК та інших антикорупційних органів України: чи не здається вищевикладений факт підозрілим і таким, що потребує ретельного розслідування, про результати якого варто згодом познайомити громадськість?

Адже на показ борець з олігархами та корупційними схемами Лещенко виявився нічим не кращим за інших чиновників і їхніх впливових сюзеренів, придбавши елітні апартаменти, коли пересічні українці дозволити собі не можуть купити навіть однокімнатну квартиру у Полтаві.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що вітчизняну компанію "ОККО" запідозрили в ухиленні від податкових перевірок.

Детальна схема незадекларованої американської квартири С. Лещенка
Детальна схема незадекларованої американської квартири С. Лещенка
Читайте також:
Політика
Чиновники державного залізничного монополіста обдаровані своєрідним гумором, який нагадує відверте блюзнірство.
22 лютого, 14:00
Економіка
У державному бюджеті відсутні видатки на переведення матеріалів фонду землеустрою й оцінки земель архівів в електронну форму.
09 лютого, 07:48
Економіка
Однак отримати гроші можна буде не раніше літа 2022 року у зв'язку з неврегульованим на сьогодні бюрократичним механізмом.
29 січня, 08:09
Економіка
236 чиновників заступили на державну службу у новостворене Бюро економічної безпеки у грудні минулого 2021 року.
12 січня, 11:52
Політика
У центральному апараті Державної податкової служби тривають кадрові ротації – на посади призначають відверто сумнівних осіб.
20.12.2021, 14:34
Полтава
У 2021 році на лікування дітей з онкологією Полтавською міськрадою передбачено 2 млн 600 тисяч гривень.
22.11.2021, 15:15