«Антикорупціонер» Лещенко — власник незадекларованої нерухомості у Флориді

ПОЛІТИКА
27.12.2021, 11:23
«Антикорупціонер» Лещенко — власник незадекларованої нерухомості у Флориді

Член наглядової ради державного залізничного монополіста Сергій Лещенко приховує від громадян елітну квартиру у США.

Про це свідчить журналістське розслідування авторитетного міжнародного видання "Reuters", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що Сергій Лещенко є одним із сотні власників дорогих апартаментів у житловій багатоповерхівці в штаті Флорида, що належить родині експрезидента США Дональда Трампа.

Окрім вітчизняного "антикорупціонера", який невідомо як і завдяки кому придбав елітну заокеанську нерухомість, власниками є родичі олігархів з оточення Владіміра Путіна, а також діти службовців ФСБ РФ і функціонерів "Єдиної Росії".

«Російська еліта, — а це понад 60 офіційно зареєстрованих осіб, — вклала у будівлі Трампа майже $100 мільйонів. Тільки у Флориді виявлено велику концентрацію житлової нерухомості, спорудженої компаніями колишнього американського президента. Доволі прозоре законодавство штату допомогло визначити право власності на нерухомість, ніж, скажімо, це робилося б у Каліфорнії чи Техасі, де суворі закони на боці власників, які не бажають оприлюднювати особисті статки та майно», — стверджується у матеріалі видання "Reuters".

На загал вказаний огляд унаочнив, що принаймні 63 особи з російськими паспортами купили нерухомість на суму не менш як $98,4 мільйона у семи розкішних вежах під брендом Трампа на півдні Флориди.

Українець Лещенко став власником квартири у багатоповерхівці "Trump Hollywood", де його визначили як Ryzik-SAlapprt (тобто, Райзик — Сергій Анатолійович Лещенко апартаменти — прим. ред.); однак це майно в його деклараціях чомусь відсутнє.

«Антикорупціонер» Лещенко — власник незадекларованої нерухомості у Флориді_1

Відтак виникає цілком логічне запитання до НАЗК та інших антикорупційних органів України: чи не здається вищевикладений факт підозрілим і таким, що потребує ретельного розслідування, про результати якого варто згодом познайомити громадськість?

Адже на показ борець з олігархами та корупційними схемами Лещенко виявився нічим не кращим за інших чиновників і їхніх впливових сюзеренів, придбавши елітні апартаменти, коли пересічні українці дозволити собі не можуть купити навіть однокімнатну квартиру у Полтаві.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що вітчизняну компанію "ОККО" запідозрили в ухиленні від податкових перевірок.

Детальна схема незадекларованої американської квартири С. Лещенка
Детальна схема незадекларованої американської квартири С. Лещенка
Читайте також:
Політика
Віцепрем’єр-міністр – міністр національної єдності України Олексій Чернишов задекларував 2,190 млн грн витрат на послуги адвокатів.
вчора, 14:46
Політика
Голова Чернівецької ОВА шантажує депутатів мобілізацією – у мережі оприлюднили аудіо.
02 липня, 14:24
Політика
Хто з Кабміну найчастіше їздить у закордонні відрядження і скільки за це платять з бюджету?
29 червня, 13:44
Полтава
Аварійні дерева загрожують полтавцям: щоденні наслідки й роки бездіяльності.
27 червня, 09:39
Політика
В Івано-Франківську через дефіцит робочих рук міська влада вирішила залучати до ремонту доріг працівників виконкому
26 червня, 12:23
Політика
Дружина Комарова разом із громадянином іншої країни володіє квартирою в росії
26 червня, 11:02