Антикорупціонери розповіли про зашквари полтавського “слуги” Березіна

КРИМІНАЛ
07 квітня, 14:39
Максим Березін
Максим Березін
Фото: Тelegraf.in.ua

Судячи з голосувань у ВР, Максим Березін – це ручний нардеп Коломойського.

Мажоритарник Максим Березін пройшов до Ради від Полтавщини як представник “Слуги народу”. Очевидно, виборці сподівалися на нове обличчя в парламенті, проте Березіна називають членом “групи Коломойського” – олігарха, який має ручних нардепів уже не перший рік.

Про це у себе на сторінці у ФБ розповіли антикорупціонери з ЦПК.

Вони виокремили окремі голосування Березіна.

-Не дав згоду на арешт нардепа Дубневича. Останнього підозрюють в розкраданні грошей “Укрзалізниці”. Це було одне з перших голосувань нового скликання. Дуже цікаво, чому “нове обличчя” вирішило вийти на захист колишнього депутата з партії Порошенка

 -Звісно, не голосував за “антиколомойський закон”. Так медіа назвали закон, що не дозволяє Коломойському повернути Приватбанк, за який кожен українець заплатив своїми податками.

-Після такого уже не дивує, що він підтримав сумнівну комісію з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Проблема цього голосування могла нам вилитися в призупинення безвізу, про що попереджали дипломати. Ну але це не зупинило нардепів, Березіна зокрема.

- Ще одне рішення – Березін опинився серед депутатів, які скасували в’язницю за брехню в деклараціях та вирішили обійтися лише обмеженням волі (що на ділі означає “гуртожиток”, де вільно користуються гаджетами, за дозволом керівництва виправного центру покидають його, а через пів року взагалі можуть почати жити повноцінним життям, повертаючись лише для реєстрації).

“Саме завдяки таким, як Березін, у цьогорічних деклараціях чиновники можуть спокійно брехати, ховаючи від нас, звичайних українців, свої статки. Тим часом “простолюдинів” будуть саджати за крадіжку двох кілограмів м’яса”, — наголошують в ЦПК.

Читайте також:
Про черговий тверк заступника голови фракції СН у ВР М. Тищенка.
10:37
Збитковість державних підприємств аж ніяк не впливає на рівень зарплат і премій їх керівників, які сягають мільйонів гривень в місяць.
19 квітня, 20:58
“Ця маленька со@улька зі Слуг народу Анна Колісник. 26 повних років. Ціла членкеса комітету з питань податкової і митної політики”.
31 березня, 14:55
Щоб підписати петицію про звільнення Татарова треба затратити не більше ніж дві хвилини часу.
30 березня, 16:44
Власні забаганки "слугам народу" дорожчі за життя і здоров'я пересічного українця.
24 лютого, 08:42