«Антимінська» петиція до Зеленського набрала необхідну кількість підписів за рекордні терміни

ПОЛІТИКА
23 березня, 09:24
«Антимінська» петиція до Зеленського набрала необхідну кількість підписів за рекордні терміни

Підписанти вимагають відкликати підписи під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи.

Зареєстрована на сайті Офіційного інтернет-представництва президента петиція із вимогою негайно відкликати підписи представника України під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи набрала необхідну кількість підписів. Проте українці продовжують її підтримувати.

Станом на ранок 23 березня петиція зібрала 27 700 підписів, тобто на 2 700 підписів більше, ніж необхідно.

Нагадаємо, повна назва документу – «Петиція Президенту України Зеленському Володимиру Олександровичу з вимогою негайно відкликати підписи представника України і погодження керівника Офісу Президента України під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи, яке відбулось у Мінську 11 березня 2020 року».

Документ був зареєстрований 16 березня.

Підписанти петиції впевнені: «Дії Андрія Єрмака і Леоніда Кучми 11 березня 2020 року легітимізують ОРДО і ОРЛО в очах міжнародного співтовариства, порушують українське законодавство і містять ознаки державної зради, оскільки є на користь агресору, якого ці дії перетворюють на посередника у нібито внутрішньоукраїнському конфлікті. Ці дії зміцнюють агресора, бо відкривають шлях для зняття санкцій з нього. Якщо Україна визнає ОРДО і ОРЛО рівною стороною, а Росію посередником, то весь світ також визнає їх такими».

«Конституція України покладає здійснення керівництва зовнішньополітичною діяльністю держави саме на Президента України. Тому вимогою цієї петиції є надання Вами доручення Леоніду Кучмі і Aндрію Єрмаку відкликати свої підписи під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи, яке відбулось у Мінську 11 березня 2020 року, й відмовитись від механізму Консультативної ради, де представники матимуть право вирішального голосу і вестимуть безпосередні переговори з представниками України в цій раді», – йдеться наприкінці документу.

Читайте також:
Фантазії Маркіза де Сада – це нудне чтиво на тлі фантазій Зеленського...
14:36
Європарламентарі закликали керівника монобільшості у Верховній Раді Давида Арахамію взятися за виконання передвиборчих обіцянок.
07 жовтня, 08:39
Мислити стратегічно "гарант" не вміє та не хоче, а тому він приречений бути полоненим своїх ілюзій про мир і покращення.
01 жовтня, 08:31
Події останнього тижня свідчать про те, що в Офісі президента замислилися над посиленням і так не малої ролі силовиків у житті країни.
29 серпня, 10:01
Молоде покоління українців вже потребує докорінних змін, тож наявна ситуація застою провокує черговий Майдан.
06 серпня, 10:37
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20