Апеляційний суд вдесятеро зменшив заставу столичному адвокату юридичної компанії «Міллер» Носову

КРИМІНАЛ
14 червня, 09:00
Апеляційний суд вдесятеро зменшив заставу столичному адвокату юридичної компанії «Міллер» Носову

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зменшила Носову розмір застави до 1 млн 211 тис. грн.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду 13 червня вдесятеро зменшила заставу столичному адвокату Олексію Носову, якого підозрюють у пропозиції хабаря прокурору САП та детективу НАБУ.

Про це повідомляє пресслужба Апеляційної палати ВАКС.

Зазначається, що після розгляду апеляційної скарги сторони захисту на ухвалу слідчого судді ВАКС від 06.06.2024 про застосування запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі 12 млн грн до Олексія

Носова, який підозрюється у пропозиції надати неправомірну вигоду представникам органів досудового розслідування у розмірі $200 тис., колегія суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду частково задовольнила апеляційні скарги захисників та постановила нову ухвалу, якою зменшила підозрюваному розмір застави до 1 млн 211 тис. грн.

Нагадаємо, адвокату юридичної компанії «Міллер» Олексію Носову повідомлено про підозру у спробі дати хабаря.

Йому загрожує до восьми років позбавлення волі з можливою конфіскацією майна.

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили адвоката одного зі столичних адвокатських об’єднань на пропозиції хабаря у розмірі $200 тис. дол. США.

У юридичній фірмі «Міллер» відразу опублікували допис, щодо початку слідчих дій стосовно Олексія Носова. За словами юристів компанії, фірма будується на принципах чесності у відносинах з клієнтами та державою, тож там «не очікували такого від члена команди навіть на рівні слідчої версії».

«Тому за рішенням команди компанія розриває будь-які відносини з Олексієм Носовим, відповідні юридичні дії ми реалізуємо в найближчий час, коли Олексій буде на звʼязку. Ми докладаємо всіх зусиль для встановлення істини та сприятимемо офіційному розслідуванню», – йдеться у дописі компанії на Facebook.

Адвокатська спільнота засудила таке рішення компанії.


Варто зауважити, що приходом Мустафи Найєма до Агентства відновлення, на чесному та прозорому конкурсі на начальника служби відновлення Житомирської області переміг Сергій Носов, який з лютого місяця 2024 року очолює дану службу.

Сергій Носов є братом Олексія Носова, який був партером юридичної фірми Miller співзасновником якої є брат Мустафи.

На етапі «слідчої версії» за «майже законною» ухвалою «у стані шоку» компанія розірвала будь-які відносини з Олексієм, поки той був не на зв'язку.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Активи Медведчука двічі присвоїв пов’язаний із Татаровим бізнесмен
09:03
Кримінал
НАБУ і САП викрили «Слугу народу» Задорожнього на відкаті у 3,4 млн ₴. Раніше він працював в івент-агенції GB Event by Kvartal 95
вчора, 19:42
Кримінал
Він не вніс до декларації відпочинок на Мальдівах за 500 000 грн та купівлю корпоративних прав на 4,8 млн гривень.
вчора, 16:17
Політика
Ухилянти Біленького продовжують грабувати бюджети всіх рівнів.
12 липня, 15:46