ОПЗЖ заїхало Киві у жомову яму

ПОЛІТИКА
08.10.2021, 11:05
ОПЗЖ заїхало Киві у жомову яму

Іллю Киву виганяють з ОПЗЖ

Вчора депутати всіх рівнів Полтавської області звернулися до стратегічної ради політичної партії ОПЗЖ, щоб зупинити приниження та тиск на лідерів та обласних депутатів від партії.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Factbook повідомив депутат Кременчуцької міської ради Олександр Березянський.

"Вчора 90 відсотків депутатів всіх рівнів Полтавської області висловили тверде "НІ" протиправним діям народного депутата, яким своїми діями або бездіяльністю завдає тотальної та непоправимої шкоди Рейтингу нашої партії та вносить дестабілізацію в її роботу", - зазначає депутат

Партійні збори відбулися у Кременчуці були скликані головою Полтавського обласного осередку цієї партії та депутатом облради Олегом Сазоновим на вимогу колективного звернення депутатів ОПЗЖ різних рівнів: від селищних до обласних.

У самому зверненні до стратегічної ради було зазначено, що народний депутат України від ОПЗЖ, партійний куратор ОПЗЖ на Полтавщині Ілля Кива неодноразово, недопустимо висловлювався нецензурними словами на адресу однопартійців, подає інформацію, яка не відповідає дійсності, підриває авторитет партії, а багато його дій супроводжується скандалами та конфліктами, образами та погрозами...

Раніше Останній Бастіон повідомляв про розкол у партійній структурі ОПЗЖ на Полтавщині.

Це сталося після того, як Іллі Киві не дали сформувати список депутатів на перевибори до Карлівської міської ради.

Після цього він влаштував істерику в соціальних мережах та почав поливати брудом своїх однопартійців на Полтавщині.

Щоби розібратися у цій ситуації "Останній Бастіон" запросив двох представників цієї політичної сили, Тетяну Годяк та Євгена Момонта, які й висловили свої думки з цього приводу.

А ми нагадуємо, що вчора Ілля Кива привітав з днем народження "великого правителя" Володимира Путіна... Це у нього вийшло аж з третьої спроби.

Психічно хворий нардеп заявив, що Путін пише нову історію словʼянського світу і словʼянської єдності.

Що цікаво, з цими словами наркомана з ОПЗЖ не можна не погодитися, бо Путін зумів налаштувати проти себе і своєї азійської держави мало не всіх слов'ян.

Продовжуємо спостерігати...

Читайте також:
Полтава
Містяни привітали Киву з Новим роком та вказали йому на його місце
31.12.2021, 18:10
Опінії
Психічнохворий кандидат неук Кива заявляє, що влада намагається його ліквідувати
03.11.2021, 08:45
Політика
З ІЛЛІ КИВИ МАЮТЬ СТЯГНУТИ ПОНАД 1,2 МЛН ГРИВЕНЬ НЕОБҐРУНТОВАНИХ АКТИВІВ
27.10.2021, 15:15
Політика
Зрозумівши, що грошей не дають, психічнохворий вирішив привернути увагу до своєї персони, розбивши незаконно встановлені дошки.
22.10.2021, 12:15
Кримінал
До Державного бюро розслідувань було подано чергову заяву про злочин вчинений нардепом від ОПЗЖ Іллею Кивою
19.10.2021, 11:15
Політика
Суд обрав запобіжний захід ветерану російсько-української війни Михайлу Майману.
11.10.2021, 16:05