Араби, гроші, нацбезпека: що Уруський приховав від Шмигаля?

Опінії
25 лютого, 08:18
Араби, гроші, нацбезпека: що Уруський приховав від Шмигаля?
Фото: Twitter

Олег Уруський представляє інтереси вітчизняних лобістів у сфері оборонної промисловості, але Денис Шмигаль про це ні сном ні духом.

Політолог

Фото з всесвітньої збройової виставки в Абу-Дабі, де Уруський йде поряд із Кадировим, викладене самим прем'єр-міністром зранку у понеділок за усіма канонами політкомунікацій не виглядає випадковістю. Це відбувається якраз тоді, коли всі медіа і блоґери собі облаштовують повісточку на найближчі дні.

Очевидно, є дотримання зв'язки правильного часу і місця вкидання шокової новини. Особиста Facebook-сторінка прем'єра все ще придатна для такої функції.

А проте, оборонка — сфера, де крутяться величезні гроші та й ринок лобіювання там особливо жирний.

Відтак, поява Уруського в ОАЕ задовольняла кілька великих стейкхолдерів; і за всіма даними від наближених до оборонки, лобіювання кандидатури Уруського відбулося не без участі Андрія Єрмака. Єрмак, до речі, нікуди не подівся, а дуже навіть посилився за останні кілька місяців.

Тому збивання Уруського обов'язково буде мати продовження у вигляді гіпотетичних акцій протесту, спроб виносити на люди якісь "документи", нових компрометуючих даних. Зовсім не тому, що патріоти знову наздогнали російських агентів в коридорах "Укроборонпрому" і зараз будуть кидати томагавки.

Просто, як я і казав, гроші крутяться великі, тому прізвища очільників жирних галузей мають значення.

Щодо Уруського, то треба було турбуватися набагато давніше, коли він заходив в "Укроборонпром" після роботи на підприємстві "Прогресстех", власником якого є російський громадянин Владімір Кульчіцкій. Але звісно ж цей важливий факт не має такої ваги для нашої громадськості, яка звертає увагу не на ці дрібниці, а на фото в одному ряду поряд із Кадировим.

Наше суспільство реагує як медуза: торкнулись — жалить, не торкнулись — пливе собі без мети в невідомому напрямку. Власне кажучи, українська національна боротьба зі шпигунством як завжди просто прекрасна.

Тож, аби не втратити маскування, тут Штірліцу було б достатньо зняти парашут зі спини та радянську фуражку з лоба. Не більше, не менше...

Араби, гроші, нацбезпека: що Уруський приховав від Шмигаля?_1
Читайте також:
Україні не варто розраховувати на отримання у найближчі роки американських збройних комплексів протиповітряної та протиракетної оборони.
18 вересня, 10:12
Вже за тиждень, 17-20 серпня у Стамбулі відбудеться щорічна Міжнародна виставка оборонної промисловості IDEF-2021.
11 серпня, 13:25
Морські піхотинці Великої Британії провели одиничні десантування з корабля на корабель озброївшися реактивним костюмом.
07 червня, 08:12
Путінський режим готується до воєнної провокації на півдні України, до якої можуть залучити механізовані підрозділи ЗС РФ.
31 березня, 13:57
Представники російського військового контингенту продемонстрували турецьким колегам "міць" БПЛА "Форпост" і "Орлан-10".
06 лютого, 10:48
Один з методів роботи МВС із суспільством — дезінформування.
28 січня, 19:24