Арештовано 60 млн грн активів російського бізнесмена Сердюка, який фінансує випробовування ракет рф

КРИМІНАЛ
28 лютого, 15:42
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

За даними СБУ, значну частину отриманих прибутків російський бізнесмен спрямовував на фінансування науково-випробувальних полігонів рф

Суд арештував майно російського бізнесмена Миколи Сердюка, який причетний до фінансування збройної агресії проти України.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на пресслужбу СБУ.

Арештовано 60 млн грн активів російського бізнесмена Сердюка, який фінансує випробовування ракет рф_1Арештовано 60 млн грн активів російського бізнесмена Сердюка, який фінансує випробовування ракет рф_2Арештовано 60 млн грн активів російського бізнесмена Сердюка, який фінансує випробовування ракет рф_3Арештовано 60 млн грн активів російського бізнесмена Сердюка, який фінансує випробовування ракет рф_4Арештовано 60 млн грн активів російського бізнесмена Сердюка, який фінансує випробовування ракет рф_5Арештовано 60 млн грн активів російського бізнесмена Сердюка, який фінансує випробовування ракет рф_6Арештовано 60 млн грн активів російського бізнесмена Сердюка, який фінансує випробовування ракет рф_7

"Рішення суду стосується шістьох компаній з виробництва і дослідження бурової техніки, а також виготовлення аграрної продукції у Київській та Сумській областях. Загальна вартість арештованих активів становить 60 млн грн.

Встановлено, що Сердюк є власником "московського дослідного заводу бурової техніки" та "Гідроінжбуду" і входить до найближчого оточення керівників фінансово-промислових груп кремля. За його вказівками підконтрольні українські підприємства виробляли високотехнологічну продукцію для буріння нафтогазових свердловин і продавали її за кордон
", - йдеться в повідомленні.

За даними СБУ, значну частину отриманих прибутків російський бізнесмен спрямовував на фінансування науково-випробувальних полігонів рф. Зокрема, на навчальні центри рф, де росіяни випробовували власну бойову авіацію та ракетне озброєння.

"Щоб приховати свій бізнес в Україні після повномасштабного вторгнення, Сердюк намагався "переписати" власні підприємства на дев’ятьох представників підконтрольних комерційних структур. Також він створив дві нові фірми на Сумщині та в одній з країн ЄС для нелегального виведення власних прибутків з України", - зазначили в Службі безпеки.

Під час обшуків в офісах, виробничо-складських приміщеннях і помешканнях фігурантів у Києві та Сумах правоохоронці виявили:

  • - бухгалтерську звітність;
  • - чорнові записи;
  • - мобільні телефони та комп’ютерну техніку із доказами незаконної діяльності.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ч. 2 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади), планується повідомлення про підозру Сердюку і підконтрольним йому керівникам українських комерційних структур. 

Читайте також:
Кримінал
Прокуратура просить суд збільшити розмір застави Ігорю Коломойському з 510 мільйонів гривень до майже 5,88 мільярда
15 вересня, 21:59
Блоги
Троє відморозків у київському дворі серед білого дня вбили добровольця. Виродкам вдалося підкупити слуг Феміди.
17 серпня, 16:49
Полтава
Експосадовець «заплющував очі» на порушення та навіть надавав практичні поради, як краще приховати незаконну діяльність
21 червня, 13:31
Світ
Банди вимагали від селян заплатити данину, щоб вони могли обробляти свої поля, але селяни цього не зробили.
06 червня, 12:41
Полтава
Організатором незаконної схеми виявився раніше судимий за майнові злочини 24-річний мешканець Полтавської області.
25 квітня, 18:45
Світ
52-річний Томмі Паркконен раптово помер від невідомої хвороби не приходячи до тями в Університетській лікарні Гельсинкі.
11 квітня, 19:26