Армія КНДР перекидає важке озброєння до кордону з Південною Кореєю

СВІТ
27.11.2023, 21:49
Армія КНДР перекидає важке озброєння до кордону з Південною Кореєю
Фото: The Guardian

Уряд у Сеулі засуджує «провокаційні дії» Пхеньяна. Зростання напруженості після нещодавнього запуску супутника-розвідника на руку РФ.

Про це йдеться у матеріалі британського видання The Guardian. Як з'ясували наші колеги-журналісти, на одному з відтинків державного кордону між Південною і Північною Кореєю армійці КНДР днями спорудили кілька нових блокпостів.

Згідно з отриманими від південнокорейської військової розвідки знімками, крім нерухомих об'єктів для стеження північнокорейська армія підвозить різну важку бойову техніку. Поблизу 38 паралелі помічені артилерійські та ракетні установки.

Водночас уздовж усієї лінії держаного кордону між двома країнами риються шанці та споруджуються заховані у прилеглих лісах бліндажі. Міністерство оборони Південної Кореї застерігає КНДР від ескалації конфлікту, який вигідний третій стороні.

Між тим, як уже інформував «Останній Бастіон», Москва і Пхеньян за посередництва Пекіна планують розпалити війна проти Сеулу. Рівень напруженості на Корейському півострові зростає.

Армія КНДР перекидає важке озброєння до кордону з Південною Кореєю_1
вибір редакції
Читайте також:
Новини
У 2023 році військово-повітряні сили НАТО в Європі понад 300 разів піднімались у повітря для перехоплення російських військових літаків.
вчора, 09:39
Політика
З Тирасполя та Москви навмисно ширять панічні заклики, пророкуючи приєднання бунтівного молдовського регіону до РФ. Криза відверто штучна.
25 лютого, 15:48
Опінії
Поляки так і не зрозуміли важливість України для існування Польщі. Якщо наша держава зникне, їхня згодом не проіснує і трьох місяців...
13 лютого, 20:31
Опінії
Шакали з європейського осередку путінінтерна знову висувають територіальні претензії Україні. Популістам сниться наша Срібна земля...
30 січня, 13:19
Світ
Литва вручила Білорусі ноту через порушення кордону озброєними прикордонниками.
23 січня, 18:07
Світ
Ресурсній федерації московії важливо на тлі президентських виборів у сусідній країні спровокувати конфлікт. У хід ідуть різні методи.
21 січня, 16:20