Путін сунув носа у Корею задля провокації нової війни

СВІТ
26.11.2023, 14:47
Путін сунув носа у Корею задля провокації нової війни
Фото: Bild

Москва і Пхеньян за посередництва Пекіна планують розпалити конфлікт проти Сеулу. Рівень напруженості на Корейському півострові зростає.

Про це повідомило німецьке видання Bild із посиланням на дані від південнокорейських спеціальних служб. Зазначається, що владімір путін активно допомагає своєму союзникові Кім Чен Ину в ескалації нової війни.

Кремль в особі міністерства оборони нападу і вбивств надає КНДР технічну підтримку у запуску нового шпигунського супутника. Попри те, що такий запуск порушує міжнародні домовленості, північнокорейський режим 21 листопада запустив ракету-носій із супутником «Малліґен-1», а потім вивів супутник на навколоземну орбіту.

Голова корейського офісу фонду Фрідриха Наумана у Сеулі Фредерик Шпор вважає, що Північна Корея аж ніяк не змогла запустити супутник без допомоги росії. Пхеньян розвиває свій військово-промисловий комплекс безпосередньо за участі Москви та Пекіна.

«Безумовно, путін співпрацює із режимом КНДР насамперед для того, щоб отримати підтримку для своєї війни проти України. Той факт, що він дестабілізує регіон, мабуть, йому не є неприємним. Можливо, путін сподівається, що підтримка Сеулу американцями, чий вплив в Азійсько-тихоокеанському регіоні неминуче зросте, посилюватиметься шляхом скорочення підтримки України», — стверджує Фредерик Шпор.

За минуле десятиліття Північна Корея змогла модернізувати свої збройні сили в багатьох галузях. Водночас необмежений доступ до військових супутників означає логічне завершення ракетно-ядерної програми.

Своєю чергою, ресурсна федерація московії для продовження геноцидної війни проти України отримує від КНДР безліч боєприпасів. Міністр-оленяр Сєргєй Шойгу особисто їздив на уклін до Пхеньяна з метою кількісно збільшити постачання.

А проте, «Останній Бастіон» нагадує, що північнокорейський режим як васал комуністичного Китаю активно допомагає російським агресорам. Для Кім Чен Ина це питання власного престижу.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Ресурсна федерація московії ніколи не мала свободу слова. Всіх інакодумців, які йдуть проти Кремля, там саджають до тюрми або вбивають.
29 лютого, 12:34
Політика
Ще більша прозорість може завдавати нищівного удару по економіці України.
24 лютого, 18:25
Політика
Цей закон перевертає все з ніг на голову і замість контролю суспільства над владою встановлює контроль влади над суспільством.
23 лютого, 18:31
Політика
Аналітики наголошують на небезпеках законопроєкту про єдину систему відеонагляду.
22 лютого, 18:10
Позиція
У Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонується запровадити режим відеоспостереження за громадянами.
21 лютого, 17:31
Світ
Наркоімперію Асадів оцінили у $57 мільярдів, приблизно. Офіційну бухгалтерію, самі розумієте, миші з'їли. Непогано, правда ж?
18 лютого, 20:53