Армія Швейцарії озброюється німецькими «Піраньями»

СВІТ
02.12.2024, 08:26
Армія Швейцарії озброюється німецькими «Піраньями»
Фото: Swiss Info

Командування військ альпійської держави вирішило здійснити модернізацію. Міністерство оборони погодило закупівлю артилерійських систем.

Берн зробив вибір на користь самохідок «Piranha IV» від німецької компанії «KNDS», сповістило видання Swiss Info. Відповідне рішення вже ухвалило Федеральне відомство озброєнь та матеріально-технічного постачання військ.

Як стверджують у швейцарському уряді, угода передбачає впродовж усього 2025 року здійснити якісне переозброєння артилерійських підрозділів. Наявні самохідні гаубиці M109, якими користується армія альпійської держави, ось уже понад півстоліття, як вислужили свій строк.

«Після оцінки тактико-технічних характеристик усіх представлених зразків, а також після всіх уточнень та пропозицій, у результаті ми зробили вибір на користь німецької системи. Ціна питання поки що не оприлюднена. Проте наголосимо, що вартість покупки САУ «Piranha IV» буде точно визначена разом із рештою показників, зведених воєдино в рамках урядової програми», — заявили чиновники у Берні.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що уряд Швейцарії також покращить стан усіх бомбосховищ. Впродовж наступних 15 років влада модернізує понад 200 старих укриттів цивільної оборони.

Читайте також:
Опінії
Цифровий Чонгар: як Україна знову здає тил — тепер інформаційний.
09:00
Економіка
Кредитна крапельниця для системи: як зовнішні гроші консервують корупцію.
вчора, 19:18
Опінії
Українське лицемірство як зброя масового самознищення.
04 травня, 16:35
Позиція
Настав час обирати: або життя нації, або нескінченне шоу одного актора на кладовищі.
29 квітня, 10:05
Політика
У Раді зареєстрували законопроєкт про кримінальне покарання
28 квітня, 11:35