Арт-захід до 120-річчя архітектора Кричевського у Полтаві

ПОЛТАВА
31 серпня, 17:57
Арт-захід до 120-річчя архітектора Кричевського у Полтаві
Фото: Facebook

Цієї суботи, 2 вересня, у затишному дворику обласного краєзнавчого музею відбудеться публічна лекція мистецтвознавиці Ярини Цимбал.

Полтавців запрошують послухати про славетного архітектора Василя Кричевського, його творчість, життя та друзів, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на організаторів.

Ярина Цимбал обіцяє розповісти, в якому колі та обставинах працював творець Будинку Полтавського губернського земства, Опішнянського гончарного навчально-показового пункту і Київського Меморіального будинку-музею.

«Власне, почитаю уривки з недрукованого Юрія Яновського, містифікованого Кричевського і покажу щось дуже-дуже красиве, що ніхто з вас – от просто ніхто! – не бачили. А ще – про всіх цих футуристів і не тільки, які товклися поруч із ним на Одеській кінофабриці, які його любили й шанували. І він теж їх любив, творчу молодь, веселу й радісну.

Чекаю на зустріч із земляками – полтавками й полтавцями. А якщо ви не в Полтаві, то можна приїхати на краєзнавчий вікенд. Там і без мене цілий день прецікавих лекцій, а ввечері українська музика у виконанні камерного оркестру. Видно шляхи полтавськії й славну Полтаву. Побачимося там у суботу», – заявила мистецтвознавиця.

До уваги охочих! Анонсована арт-лекція відбудеться 2 вересня о 14:10 за наступною адресою: вулиця Конституції, 2.

Читайте також:
Полтава
Аутстафінг аутсорсингу від «чорного» бухгалтера. Таємниці, покриті мороком корупції.
20 жовтня, 14:07
Мистецтво
29 вересня у Львові відбудеться без перебільшення знаменна подія, мета якої має подвійний благородний сенс.
16 серпня, 17:23
Виміри
Гоноровий заплив ставить за мету зібрати 2,4 мільйона гривень для закупівлі гранатометів УАГ-40 підрозділом "Вовки Да Вінчі".
10 серпня, 13:45
Спорт
Так допоможемо зібрати кошти на вогневі засоби для роти "Гонор" легендарного батальйону "Вовки Да Вінчі"!
05 серпня, 19:24
Політика
3 серпня у Києві відбудеться перший Міжнародний online-симпозіум на тему "Російський імперіалізм та колоніалізм".
25 липня, 20:10
Кримінал
Той, хто Вітчизні вірний до загину, нині сам потребує міцного плеча побратимів і небайдужих громадян. Не дамо засудити патріота!
07 липня, 17:47