Атланти авіації Другої світової війни заховані в серці Полтави

02 листопада, 16:40

Полтавський музей важкої бомбардувальної авіації вражає експонатами відомими на весь світ.

У місті Полтава за адресою вул. Олександра Засядька 1 розташована Філія Національного військово-історичного музею України — Музей важкої бомбардувальної авіації. Музей засновано 2016 року.

Спочатку відвідувачі потрапляють у паркову зону, де представлена авіаційна техніка, лінійка зенітно-артилерійської оборони, бронетехніка та Алея героїв.

13 залів головного корпусу розкривають історію та значущість Полтавської авіаційної дивізії починаючи від воєнного часу Другої світової війни до часу, коли унікальні стратегічні літаки були утилізовані.

Досвідчені екскурсоводи розкриють всі таємниці операції «Френтік», під час якої Полтавський аеродром слугував базою американських тяжких бомбардувальників в роки Другої світової війни.

На відкритому майданчику аеродрому гостей зустрічають справжні воєнні та пасажирські літаки та гелікоптери.

Тільки тут знаходиться унікальний, єдиний у світі музейний експонат — літак Ту-160 "Білий лебідь" за класифікацією НАТО - "Блекджек" та єдиний в Україні літак Ту-95МС за класифікацією НАТО - "Ведмідь".
Музей стане справжнім відкриттям для гостей від трьох до 90 років.

Читайте також:
У Полтавському краєзнавчому музеї розпочала свою роботу виставка «Рушії нашої духовності».
07 березня, 15:55
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
18 січня, 19:55
У 2015 році хлопчик увійшов в історію медицини як перша дитина, котрій була зроблена успішна операція з пересадки обох рук.
вчора, 19:12
Серце, дві нирки + родинна нирка = 4 врятовані життя!
вчора, 15:10
Масові святкування Різдва і Нового року на вулиці з дотриманням соціальної дистанції можуть зменшити рівень захворюваності коронавірусом.
вчора, 14:53
Колишній інженер Amazon Хав'єр Санчес винайшов додаток MeowTalk. Це своєрідний перекладач з котячої мови на людську.
20 листопада, 16:07